Horoskop Miesięczny Leo na Listopad

Dodaj te daty Do GCal:

 • Czwartek, 4 listopada: Księżyc w nowiu w Skorpionie
 • Piątek, 5 listopada: Merkury wchodzi Skorpion i Wenus wchodzi koziorożec
 • Piątek, 19 listopada: Pełnia księżyca / zaćmienie Księżyca w Taurus
 • Wtorek, 21 listopada: Słońce wchodzi do Strzelca

  Witajcie moje dzikie lwy i lwice! Listopad jest dla was miesiącem, więc zapnijcie pasy i przygotujcie się na ten przeobrażający się kosmiczny portal. Księżyc w nowiu w Skorpionie rozpoczyna się 4 listopada, wpływając na czwarty dom domu, rodziny i świata emocjonalnego. Wielu z was doświadczy nowego domu, zacznie się zadawać z poważną bae, lub zawrze to z członkami rodziny. Ogólnie rzecz biorąc, ten nowy cykl księżycowy, gdy jesteśmy w samym środku sezonu Skorpiona, dotyczy (tak, zgadliście) głębokiej transformacji! Przygotuj się na zmiany w tej części swojego życia i pamiętaj, że to tylko dla Twojego własnego wzrostu, kochanie.

  5 listopada-planeta komunikacji, Merkury, łączy słońce i Marsa w Skorpionie. Zachęca to do bardzo potrzebnego ruchu wokół domu,głębszych rozmów, a nawet soczystych ukrytych informacji. Jeśli nowe kontrakty lub umowy zostały opóźnione dzięki niedawnemu wstecznemu programowi Mercury, teraz jest czas, w którym możesz wreszcie iść do przodu.

  Tarot Cosmo: the Ultimate Deck and Guidebook

  Tego samego dnia Wenus, władczyni pieniędzy, miłości i piękna, przenosi się do zbudowanego na Ziemi znaku Koziorożca w Twoim szóstym domu obowiązków. Ulepszenia dotyczące harmonogramu pracy, rutyny i ogólnego samopoczucia mogą się dla ciebie manifestować. Jeśli paliłeś świecę na obu końcach, teraz jest czas, w którym poczujesz motywację do skupienia się na samozachowawczości. Możesz również doświadczyć obfitości teraz z całej pracy, którą wkładasz w niedawnej przeszłości. Zasługujesz na to!

  Sezon zaćmienia rozpoczyna się również w listopadzie, a ten niezwykle ważny czas zdarza się dwa razy w roku, latem i jesienią. Zaćmienie księżyca w Taurusie 19 listopada koncentruje się na ścieżce życia i sektorze kariery, inicjując sześciomiesięczny cykl mah-jor zmiany w tej dziedzinie Twojego życia. Gdzie chciałeś zmienić swoją profesjonalną grę? To jest czas, aby zacząć o tym myśleć, ponieważ wszechświat przyniesie ze sobą możliwości i zmiany podczas tego nowego cyklu zaćmienia.

  Gdy miesiąc dobiega końca, Sezon Strzelecki rozpoczyna się 21 listopada. To będzie miejsce energiczny reflektor na swój autoekspresji, kreatywność, płodność, lub hot ‘ n ‘ ciężkie schadzki Romantyczne. Fantastyczna okazja może się rozwinąć w postaci projektu, który jest bardziej dopasowany do twojego serca. Bądź otwarty na nowe możliwości, gdy zanurzysz się w grudniu, Leo queen!

  Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

  Total
  0
  Shares
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Related Posts