Uruchomiliśmy darmową sekcję łamigłówek i gier na świecie kobiet!

Jak lubisz spędzać wolny czas? Na Kobiecy świat czytelnicy magazynu jasno powiedzieli, że uwielbiają robić wszelkiego rodzaju łamigłówki, więc postanowiliśmy ułatwić Ci zdobycie tylu gier słownych i liczbowych, ile dusza zapragnie w dowolnym momencie! Jesteśmy dumni, że uruchomiliśmy darmowy-tak, darmowy! – łamigłówki online, które oferuje codzienne krzyżówki, wyszukiwanie słów i Sudoku!

Granie w tego typu łamigłówki (mamy obszerne archiwum, więc nigdy ci się nie zabraknie!) to idealna rekreacyjna aktywność na leniwe niedzielne popołudnie lub wieczór na kanapie z filiżanką herbaty, ale mogą zaoferować znacznie więcej niż prostą rozrywkę. Według badania z 2019 roku (największe do tej pory!), regularne granie w łamigłówki, takie jak krzyżówki i Sudoku, może pomóc w utrzymaniu ostrości mózgu w miarę starzenia się. W rzeczywistości badania wykazały, że im częściej bawią się dorośli w wieku 50 lat i więcej, tym lepiej funkcjonują ich mózgi. Uczestnicy, którzy robili zagadki, często znacznie lepiej radzili sobie z zadaniami, które oceniały uwagę, rozumowanie i pamięć; podczas gdy entuzjaści łamigłówek byli niezwykle Szybcy i dokładni. Jeśli nie jest to powód do zastanawiania się, nie wiemy, co jest!

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w łamigłówkach, czy od lat rozwiązujesz krzyżówki, w naszej nowej sekcji łamigłówek znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Nasze Sudoku ma łatwe, średnie i trudne trudności do wyboru, a każda łamigłówka jest codziennie aktualizowana. Jeśli chcesz więcej, możesz zagłębić się w nasze obszerne archiwum zagadek wydobyte ze wszystkich naszych publikacji Bauer Media. A jeśli nigdy nie chcesz przegapić nowości, możesz zapisać się do naszego biuletynu puzzle e-mail i otrzymywać powiadomienia o naszych najnowszych zagadkach dostarczane prosto na swoją skrzynkę e-mail.  

Teraz czas na zagadki!


Zagraj w krzyżówkę Świata Kobiety


Krzyżówka Online

  • Graj za darmo
  • Codziennie nowe krzyżówki


Zagraj w Woman ‘ s World Sudoku


Sudoku Online

  • Graj za darmo
  • Spokojnie, jadium, trudne poziomy trudności
  • Nowe gry przesyłane codziennie


Wyszukiwanie Słów Online

  • Graj za darmo
  • Nowe gry wyszukiwania słów przesyłane codziennie

Post uruchomiliśmy darmowy Dział łamigłówek i gier na świecie kobiet! pierwszy raz pojawił się na świecie kobiet.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts