Weekendowe Czytanie: spragnione spojrzenie na historię randek Richarda Maddena

Właśnie oglądałem Eternals? Uczucie gorączki po obejrzeniu że Richard Madden + Gemma Chan scena seksu? Grzecznie ciekawi Cię, czy Richard się z kimś spotyka? Fajne, jest to bezpieczne miejsce, gdzie (1) możemy potwierdzić, że Richard nie wydaje się być w związku teraz (przynajmniej nie jeden publiczny) i (2) możemy planować przejść przez całą jego historię randki w imię nauki i badań i pragnienia. Zaczynając od…

Jenna Coleman

Zdjęcia JB LacroixGetty

Każdy inny ma obsesję na punkcie Jenny dzięki Wiktoria? Tak samo. Ona i Richard byli na-ponownie / off-ponownie przez około trzy lata (od 2012 do 2015) i utrzymywali ich związek dość prywatny przez cały czas. Ale! Richard rozmawiał z Sęp o wizycie Jenny na planie Doctor Who, mówiąc: “to znaczy, oglądałem Doctor Who od dziecka. Kochałem to i nadal to kocham. Mogę się tym zająć, jak idę na plan i oglądam Tardis. Robiłam sobie selfie i wysyłałam to ojcu! Spójrz, to ja w TARDIS!’Myślałem, że to najfajniejsza rzecz na świecie.”

Nie mam pojęcia, dlaczego zerwali, ale ja, na przykład, retroaktywnie ” statek.

Laura Whitmore

David M. BenettGetty Images

Richard i prezenterka telewizyjna Laura Whitmore zaczęli spotykać się wiosną 2016 roku. Słońce“Laura wie, że Gra o Tron dobrze obsadził, zwłaszcza Kit [Harington] i poznał Richarda przez te znajomości. Opowiada przyjaciołom, że jest podekscytowana nowym romansem. To jeszcze wczesne dni, ale jest już jasne, że naprawdę się lubią. Richard natychmiast poczuł więź i myśli, że to może gdzieś pójść, jest między nimi prawdziwa chemia. Zrobił wiele zalotów, ale oboje są chętni.”

Kocham “zapaloną” parę, ale Laura i Richard podobno rozstali się w sierpniu tego roku ze względu na napięte harmonogramy.

Suki Waterhouse

John ShearerGetty Images

Plotki o Suki i Richardzie pojawiły się w grudniu 2016 roku—zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z Laurą—ale wygląda na to, że nie przetrwali. Szczerze mówiąc, nie ma prawie żadnych dowodów, że nawet formalnie się umawiali, więc przejdźmy dalej!

Ellie Bamber

Mark MilanGetty Images

Richard i Ellie Bamber spotykali się przez około półtora roku od 2017 do 2019 roku, ale zakończyła sprawy, ponieważ nie dogadywali się. Szczerze, to brzmi trochę dramatycznie, więc zapnij pasy.:

“Oboje są absolutnie wypatroszeni, ale to była decyzja podjęta dla najlepszych” Słońce. “Kłócili się prawie codziennie pod koniec i, pomimo rozważenia terapii par, okazało się, że było zbyt wiele problemów, których nie można było naprawić.”

Ale czekaj, jest coś więcej: “Richard jest toastem Hollywood w tej chwili i zrozumiałe, że chce spuścić włosy. Ellie jest nieco ciszej i chce skupić się wyłącznie na swojej pracy. Czułem, jakby ich codzienne życie stawało się coraz bardziej odległe od siebie. Byli dość nierozłączni od dnia, w którym się spotkali—a ich przyjaciele i rodzina połączyli się—więc oczywiście wszyscy wokół nich też są wypatroszeni. Ale zarówno Ellie, jak i Richard mają nadzieję pozostać przyjaciółmi.”

Welp. To było w 2019 roku, a teraz jesteśmyre w 2021, więc TBD NA czy Richard był samotny przez cały ten czas, czy po prostu super dobry w utrzymywaniu swoich związków na niskim poziomie. Tak czy inaczej, życząc mu wszystkich dobrych wibracji.

Mehera Bonner Mehera Bonner jest pisarzem wiadomości, który koncentruje się na celebrytach i królewskich.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts