Oceniliśmy wszystkie najlepsze gościnne występy “Dickinsona”

Jedna z najbardziej rozkosznych części bardzo rozkosznego Dickinson Serial Apple TV+o Emily Dickinson to gwiazdy, które pojawiają się na okazjonalnych gościnnych występach. Główna obsada, w której występuje Hailee Steinfeld jako tytułowa Emily, jest oczywiście świetna. Ale wtedy John Mulaney pojawia się jako legendarny autor z bardzo dużą brodą i jest dodatkowa warstwa zaskoczenia i, ośmielę się powiedzieć, zabawy. Na cześć trzeciego i ostatniego sezonu serialu, który rozpoczyna się dzisiaj, my (I) uszeregowaliśmy wszystkie gwiazdy, które do tej pory dał nam program. Nikt o to nie prosił, ale tak jak Emily, nie potrzebuję niczyjej zgody, żeby robić, co mi się podoba… jesteśmy!

Pozwolę sobie zastrzeżenie mówiąc, że chociaż jest to” ranking”, wszyscy ci ludzie są numerem jeden w naszych sercach. Dobra, przejdźmy do tego.

6-Timothy Simons jako Frederick Law Olmstead

Apple TV+

Tak, uwielbiam ten absolutnie zwariowany występ. Jedynym powodem, dla którego Fryderyk Tymoteusza jest umieszczony tak nisko (czy wysoko?) na tej liście, bo zawsze będzie dla mnie Jonah Ryan. To była zbyt ikoniczna rola, a to jego brzemię do noszenia.

5-Nick Kroll jako Edgar Allen Poe

Apple TV+

Pijany i napalony Poe! Czego chcieć więcej? Mam obsesję na punkcie historycznych odtworzeń, które są całkowicie niezrównoważone, a to się kwalifikuje.

4-Jason Mantzoukas jako Pszczoła

Apple TV+

Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale kiedy usłyszałem głos Jasona jako pszczoły, poczułem to… racja. Punkty bonusowe, ponieważ jego postać istnieje tylko jako halucynacja wywołana opiumem dla Emily, a nie jako prawdziwa osoba.

3 – Zosia Mamet jako Louisa May Alcott

Apple TV+

Shoshanna Shapiro była jedyną dobrą postacią na Dziewczęta, a Zosia Mamet jest wielkim powodem, więc byłem absolutnie zachwycony, widząc, jak gra Louisę May Alcott. Ta kultowa linia będzie żyła w mojej głowie na zawsze: “napisz, co się sprzedaje. Rozpruwacze gorsetów, historie o duchach, rzeczy o krukach, może dorzucić tekst o kukurydzy lub mydle?”

2-John Mulaney jako Henry David Thoreau

Apple TV+

Jasne, jego wygląd w tym serialu naprawdę przypomina Kozaka z Kroniki z Narnii ale cała fabuła “nigdy nie Poznaj swoich bohaterów” była naprawdę świetna. A ja uwielbiam” mieszka tak blisko swojej mamy, że to żenujące”.

1-Wiz Khalifa jako Śmierć

Apple TV+

     To znaczy… czy jest ktoś jeszcze, kto mógłby być na szczycie tej listy? Casting Wiza (on i ja jesteśmy oczywiście po imieniu) w tej roli jest tak zaskakujący, że jest genialny. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem go na ekranie, krzyczałem. Wnosi do postaci śmierci fajną, chłodną wyrafinowanie (z odrobiną zagrożenia). Nic dziwnego, że Emily nie boi się śmierci! Gdyby to oznaczało, że muszę spędzać czas z Wiz Khalifa, też bym nie był.

     Emma Baty Emma Baty jest Associate Entertainment Editor w Cosmopolitan, która koncentruje się na filmach i telewizji. 

     Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w dostarczaniuadresy pocztowe. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

     Total
     0
     Shares
     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

     Related Posts