Książki tego autora są wszędzie-Oto te, które warto przeczytać

Jeśli otworzyłeś TikTok w dowolnym momencie w ciągu ostatniego roku, są szanse, że widziałeś książkę o Colleen Hoover (a może nawet widziałeś samą Panią Colleen Hoover pojawiającą się na Twoim FYP). Jej książki pozornie przejmują kontrolę nad internetem – mimo że większość z nich została wydana przed laty. 

Jest znana z głębi swoich fabuł, wyjątkowości postaci i sporadycznych szokujących zwrotów akcji. Przecina gatunki i grupę docelową, pisząc wszystko, od współczesnego romansu, przez new adult, po Thrillery. I wiem z własnego doświadczenia, że kiedy przeczytasz jedną książkę Colleen Hoover, będziesz chciał przeczytać je wszystkie. Jednak z prawie 20 opublikowanych powieści, może być trudno zdecydować, od czego zacząć. Dlatego zrobiliśmy pracę dla Ciebie i ułożyła tę krótką listę naszych ulubionych książek Colleen Hoover.

Chcę również zauważyć, że duża liczba książek Hoovera jest dostępna na Kindle Unlimited, co oznacza, że możesz je czytać za darmo z członkostwem (więcej powodów, aby pokochać Kindle!). 

Dodaj te cztery książki do swojej listy lektur jak najszybciej:

 

Gatunek: Romans
Goodreads Ocena: 4.42 / 5

To wyjątkowa historia trójkąta miłosnego, która zachwyci cię do samego końca. Nadal pamiętam uczucie, które miałem, gdy skończyłem tę książkę ponad dwa lata temu—ma typ postaci i opowiadania, które sprawiają, że czujesz każdy rodzaj emocji możliwe, a znajdziesz się osobiście zainwestowany w wynik życia bohaterów. Koniec z nami nie jest to twoja średnia powieść romantyczna, ponieważ ma tak dużą głębię i podstawowe znaczenie, że musisz przeczytać i doświadczyć, aby naprawdę zrozumieć. To jedna z tych książek, o których się nie zapomina.

Więc o co chodzi? Pomimo trudnego wychowania, Lily kończy studia i przenosi się do Bostonu, aby otworzyć własną firmę. Tam poznaje Ryle Kincaid, upartego neurochirurga, który ma ścisłą zasadę bez randek, którą łamie tylko dla Lily. Jednak gdy ich związek się pogłębia, Lily nie może przestać myśleć o swojej pierwszej miłości, Atlasie i wszystkim, co wspólnie dzielili—a także o wszystkim, co mogło być.

 

Gatunek: Thriller, Romans
Goodreads Ocena: 4.36 / 5

Hoover odwróciła się od swoich zwykłych romansów, aby napisać Verity, który łączy w sobie thriller, tajemniczość i suspens (ale ma też trochę romansu). Jeśli czytałeś którąś z naszych ostatnich podsumowań książek tutaj na Everygirl, wiesz, jak bardzo nasi redaktorzy uwielbiają tę książkę. Stworzyło to dość reakcję łańcuchową, a teraz ci, którzy jeszcze jej nie przeczytali, są w mniejszości. Oczywiście oznacza to, że jest to świetna książka, ale prawdziwym powodem, dla którego nie możemy przestać o niej mówić, jest historia—jest to naprawdę najbardziej szokująca książka, jaką kiedykolwiek czytałem. Rozpoczęła się również ogromna debata o książkach internetowych na temat tego, co naprawdę się stało, więc będziesz owinięty w ten świat, nawet po zakończeniu czytania.

Więc o co chodzi? Lowen Ashleigh jest trudną pisarką, gdy dostaje propozycję życia: aby ghost napisał ostatnie książki najsłynniejszej serii bestsellerowej autorki Verity Crawford, której nie jest w stanie ukończyć po wypadku. Mąż Verity zachęca Lowena, by zatrzymał się w ich domu, by przejrzał Biuro Verity i spisał pomysły na resztę serii—A gdy tam jest, Znajduje znacznie więcej, niż się spodziewała.

Ostrzeżenie o wyzwalaniu: Tjego książka zawiera niezwykle Dojrzałe tematy, w tym znęcanie się nad dziećmi i śmierć. Sprawdź wszystkie ostrzeżenia przed przeczytaniem, jeśli jesteś wrażliwy na określone rodzaje treści.

 

Gatunek: Romans Współczesny, Nowy Dorosły
Goodreads Ocena: 4.36 / 5

Dla tych z nas, którzy czytali książki Sarah Dessen, kiedy byliśmy młodsi, Kości Serca przypomina dorosłą wersję jej powieści. Poczułem nostalgię i ekscytację, kiedy dowiedziałem się, co będzie dalej. Należy do gatunku” New Adult ” (główni bohaterowie mają 19 i 20 lat), który jest doskonałym pośrednikiem między ya a adult fiction. Jak zwykle, postacie Hoovera przebijają się-każda z nich ma głębię i wyjątkowość, która idealnie pasuje do fabuły. Podobało mi się, że ta książka ma elementy jednego z tych klasycznych, ale nieoczekiwanych romansów, które wszyscy kochamy, ale ma również trochę tajemnicy z dość znaczącym zwrotem akcji.

Więc o co chodzi? Zaledwie dwa miesiące dzieli ją od przyszłości, którą zbudowała i przeszłości, którą desperacko chce zostawić za sobą, nieoczekiwana śmierć pozostawia Beyah bez wyjścia. Jej jedyną opcją jest spędzenie reszty lata w Teksasie z ojcem i jego rodziną, których ledwo zna. Następnie spotyka Samsona, który wydaje się być jej dokładnym przeciwieństwem. Ona pochodzi z życia w ubóstwie i zaniedbaniu; on pochodzi z rodziny bogactw i przywilejów. Wkrótce łączą się z nieoczekiwanym i mają natychmiastową więź, której nie można odmówić. Zgadzają się pozostać w płytkim końcu letniego romansu. Beyah nie zdaje sobie sprawy z tego, że nadciąga prąd rozdzierania i ma zamiar wyciągnąć jej serce w morze.

 

Gatunek: Romans Współczesny, Nowy Dorosły
Goodreads Ocena: 4.23 / 5

Jeśli jesteś uzależniony od pomysłu “Sarah Dessen dla dorosłych”, ten jest również dla Ciebie. Żal Ci jest jednak unikalna, ponieważ opowiedziana jest z dwóch perspektyw: 16-letniej Clary i jej 32-letniej matki, Morgan. Chociaż obie mają swoje własne historie do opowiedzenia, narracja splata się bezproblemowo—i podobało mi się, że czułem się jak powieść YA i współczesny romans, wszystko w jednym. Dostajemy nie tylko dwa romanse, ale także niezwykle wyjątkową historię rodziny zmagającej się z tragedią i szokującymi sekretami, które z jej powodu ożywają.

Więc o co chodzi? Morgan Grant i jej nastoletnia córka, Clara, nie chcieliby być niczym podobnym. Z walczącymi osobowościami i sprzecznymi celami, Morgan i Clara coraz trudniej współistnieć. Jedyną osobą, która może przynieść pokój w domu, jest mąż Chris-Morgan, ojciec Clary i kotwica rodziny. Ale ten pokój zostaje zniszczony, gdy Chris jest zamieszany w tragiczny i wątpliwy wypadek. Bolesne i długotrwałe konsekwencje sięgną daleko poza Morgan i Clarę. Próbując odbudować wszystko, co się wokół nich rozpadło, Morgan odnajduje ukojenie w ostatniej osobie, której się spodziewa, a Clara zwraca się do jedynego chłopca, którego zabroniono jej widzieć.

 

Wybór redakcji: najlepsza książka jaką kiedykolwiek przeczytałem

więcej książek, których nie mogliśmy odłożyć…

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts