Ścieżka Dźwiękowa “Patronów” Jest Zaskakująco Fajna

Eternals, najnowszy film w Marvel Cinematic Universe, częściowo rozgrywa się w starożytnych cywilizacjach, ale jego ścieżka dźwiękowa jest szokująco nowoczesna. Muzyka pomaga uziemić publiczność we wszystkich epickich wydarzeniach, do których podchodzą Richard Madden, Gemma Chan, Brian Tyree Henry i pieprzona Angelina Jolie.

While * that * spoiler-y Eternals cameo nie zawiera żadnych utworów w ścieżce dźwiękowej, mimo to rozpoznasz część muzyki odtwarzanej podczas filmu. Nie. Strażnicy Galaktyki ale są tu całkiem dobre piosenki! Jest nawet oryginalna piosenka, która gra podczas krótkiej, ale niezapomnianej sekwencji Bollywood, i czego więcej moglibyśmy chcieć, naprawdę?

Można posłuchać instrumentalu Ramin Djwadi Eternals wynik tutaj-człowiek napisał Gra o Tron motyw, więc jest oczywiście zdolny do epickich melodii. Na Eternals sam soundtrack jest nieco bardziej przemyślany i delikatny niż typowe grzywki i żarty, do których jesteśmy przyzwyczajeni z MCU, ale bez dalszych ceregieli, oto Eternals soundtrack utwory dla przyjemności słuchania:

Reklama-Czytaj Dalej Poniżej

1 “Time” Pink Floyd

2 “Sugarfoot” Black Joe Lewis and the Honeybears

3 ” Stay In The Groove Pt. 1 ” By the Dap-Kings (ft. Rickey Calloway)

4″ I ‘m Losing You” Pierre Havet, Jean Gatson Renard i Carl Sigman

5″ Lend me your Comb ” Carl Perkins

6 “Mama próbowała” Merle Haggard

9 ” Koncert Brandenburski nr 5 D-dur II Mov. Affettuoso ” Johanna Sebastiana Bacha

10 “Preludium G-dur” Johanna Sebastiana Bacha

11 “Feels Like The First Time” Foreigner

12″ nach Mera Hero ” Celina Sharma

Leah Maryla Thomas Leah Maryla Thomas jest pisarką rozrywkową, UNC alum i byłą testerką zabawek Hasbro (tak, to jest prawdziwa rzecz), która kocha dobre miejsce i wyspę miłości na równi.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Reklama-Czytaj Dalej Poniżej

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts