Najlepsze Dezodoranty Bez Aluminium / Everygirl

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Ponieważ tak wielu z nas decyduje się na kosmetyki bez ostrych chemikaliów, nic dziwnego, że dezodorant w końcu znalazł się na liście. Zanim jednak zrozumiemy, czego szukać w dezodorancie, ważne jest, aby poznać różnicę między dezodorantem a antyperspirantem.

Dezodoranty mają na celu neutralizację zapachu poprzez zabijanie bakterii, które go wywołują lub po prostu maskowanie. Antyperspiranty, z drugiej strony, blokują gruczoły potowe, aby zapobiec poceniu się w pierwszej kolejności. Problem z wieloma antyperspirantami polega na tym, że zawierają ostre chemikalia, takie jak aluminium, które wchłaniają się w skórę i mogą mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Ponieważ nadal wiele nie wiemy o skutkach aluminium, zrozumiałe jest, że wielu z nas podąża naturalną drogą, aby całkowicie uniknąć tych ostrych chemikaliów.

Pierwszym krokiem w wyborze dezodorantu bez aluminium jest upewnienie się, że faktycznie wybierasz dezodorant, a nie antyperspirant. Na szczęście istnieje wiele dezodorantów, które są naprawdę skuteczne bez stosowania ostrych chemikaliów. Oto 15 najlepszych dezodorantów bezalkoholowych, które polecamy:

 

Najlepszy Ogólnie

Kopari Bezalkoholowy Dezodorant Kokosowy

Nasz edytor urody przysięga na ten dezodorant, ponieważ ma wszystko, czego chcesz: utrzymuje gładkie Pachy dzięki olejowi kokosowemu, utrzymuje dobry zapach przez cały dzień i nigdy nie powoduje podrażnień.

Best All-Over

Megababe Body Dust Top-to-Toe Powder

Dezodorant to coś więcej niż tylko pachy, a ten proszek został stworzony do dezodoryzacji i redukcji potu wszędzie, między nogami, za kolanami, za szyją, pod cyckami i nie tylko.

Najbardziej Nawilżające

Dezodorant Blume Hug Me

Dzięki olejowi kokosowemu i olejowi jojoba ten dezodorant utrzymuje twoje pachy nawilżone, podczas gdy trochę sody oczyszczonej, aby utrzymać pot i zapach w ryzach.

Najlepsze Złuszczające

Kosas Chemia AHA Serum Dezodorant

Ta formuła AHA jest całkowicie przezroczysta i wolna od plam, pozostawiając Pachy w doskonałym kształcie. AHAs Złuszczają i zapobiegają zapachowi, zanim się zacznie, zamiast go maskować, więc jeśli zmagasz się z B. O., To jest Twój wybór. Plus, to jest pachnące i bezzapachowe.

Najlepiej Sprzedający Się

Dezodorant Native

Jest to ulubiony wśród naszych redaktorów, ponieważ jest dostępny w docelowym, niedrogim, a zapachy są tak dobre.

Najlepszy Spray

Saje Naturalny Dezoderant Spray

Dzięki bazie soli w tym sprayu szybko umiera i chroni przed zapachem. Dodatkowo zapach kopru włoskiego i paczuli orzeźwia po porannych zajęciach treningowych.

Najlepszy Bezzapachowy

Nécessaire, dezodorant-z AHA

Jeśli chcesz, aby twoje perfumy stały się centralnym punktem, wybierz bezzapachowy dezodorant, taki jak ten, który nadal pozbywa się zapachu bez dodawania kolejnego zapachu.

Najlepsze Zapobieganie Zapachom

Surface Deep Anti-Odorant Pads

Zamiast zakrywać zapach, w rzeczywistości zapobiega to pojawianiu się zapachu i działa jeszcze lepiej, gdy z czasem go używasz.

Najlepszy w podróży

Pacifica Undchusteczki dezodorantowe erarm

Te chusteczki on-the-go są idealne do przechowywania w torbie, ponieważ opakowanie jest tak cienkie i małe. Nasz redaktor trzyma paczkę w swoim biurku w biurze przez cały czas.

Najlepsze na pot

Vichy 24-Godzinny Dezodorant Dry Touch

Trzymaj to schowane w torbie treningowej na najbardziej spocone treningi. Dzięki temu twoje pachy są suche przez cały dzień z aksamitnym gładkim wykończeniem, które utrzymuje pot i zapach na dystans.

 

Czy musimy codziennie brać prysznic?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts