18. Sezon Grey ‘ s Anatomy już na Disney+

Sezon 18 nagradzanej serii, Grey ‘ s Anatomy jest teraz transmitowany wyłącznie na Disney+. Ten dramat medyczny o wysokiej intensywności jest uważany za jeden z najlepszych programów telewizyjnych naszych czasów, a fakt, że nie jest w 18 sezonie, potwierdza to.

Serial otrzymał nagrodę Złotego Globu za najlepszy serial dramatyczny w 2007 roku i był nominowany do wielu nagród Emmy, w tym wybitnych seriali dramatycznych.

Grey ‘ s Anatomy podąża za Meredith Grey i zespołem lekarzy w Grey Sloan Memorial Hospital, którzy codziennie mierzą się z decyzjami dotyczącymi życia lub śmierci. Szukają od siebie pocieszenia, a czasami czegoś więcej niż tylko przyjaźni. Razem odkrywają, że ani Medycyna, ani relacje nie mogą być zawsze łatwe do zdefiniowania.

Ellen Pompeo kontynuuje w rolach Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens jr. jako Richard Webber, Kevin McKidd jako Owen Hunt, Kim Raver jako Teddy Altman, Camilla Luddington jako Jo Wilson, Caterina Scorsone jako Amelia Shepherd, Kelly McCreary jako Maggie Pierce, Chris Carmack jako Atticus “Link” Lincoln, Jake Borelli jako Levi Schmitt, Richard Flood jako Cormac Hayes i Anthony Hill jako Winston Ndugu.

Seria została stworzona i wyprodukowana przez Shondę Rhimes (Skandal, jak uciec od morderstwa, odc. 19). Betsy Beers (Skandal, jak uciec od morderstwa, odc. 19), Mark Gordon (Ocalenie Szeregowca Ryana), Krista Vernoff (Shameless) i Debbie Allen, Zoanne Clack i Meg Marinis są producentami wykonawczymi. Grey ‘ s Anatomy wyprodukowany przez ABC Signature, jedno ze studiów telewizyjnych Disney.

Sezon 18 Grey ‘ s Anatomy jest teraz transmitowane na Disney+…

Aby uzyskać więcej informacji od Women Love Tech na temat tego, co jest strumieniowe, odwiedź tutaj.

Co Jest Grane: Biały Lotos ma komedię, satyrę – i emocje

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts