Tyle postaci wraca do “Dextera: nowa krew”, ale nie * wszyscy * wracają

Kurt Iswarienko

Minęło osiem lat odkąd pożegnaliśmy się z Dexter. Seryjny morderca z Miami był uważany za martwego, ale wydaje się, że jego przeszłość w końcu dogoni go w nowym miniserialu Dexter: nowa krew, która zaczyna się jutro w Showtime O 21: 00 ET.

Dexter, żyjący na północy stanu Nowy Jork z zupełnie nowym życiem i tożsamością, żyje według zupełnie nowego kodeksu po tym, jak nie zabił nikogo od prawie 10 lat. Ale czy seryjny morderca naprawdę może zmienić swoje postępowanie? (Chyba będziemy musieli się dostroić, żeby się przekonać.) Oczywiście, z zupełnie nowym miastem, jest wiele nowych postaci, które dołączą do Dextera…wraz ze znajomymi twarzami (Witaj, Debra!). Poznaj ich tutaj, zanim obejrzysz.

Oto obsada i bohaterowie Dexter: Nowa Krew.

STREAM IT

Reklama-Czytaj Dalej Poniżej

Michael C. Hall jako Dexter Morgan / Jim Lindsay

Po udaniu własnej śmierci i przeprowadzce do Nowego Jorku, były seryjny morderca Dexter Morgan przybrał tożsamość Jima Lindsaya. Przez prawie 10 lat nie zabił ani jednej osoby, ale jak długo jeszcze będzie że ostatni?

Michael C. Hall powtarza swoją rolę po występach w oryginalnej serii przez osiem sezonów.

Instagram: N / A

Jennifer Carpenter jako Debra Morgan

Debra jest siostrą Dextera, która zmarła z powodu komplikacji postrzałowych w finale oryginalnej serii. Dexter wyobraża sobie ją jako głos swojego sumienia, który stara się pomóc mu stać się lepszym człowiekiem.

Niespodziewany powrót Jennifer Carpenter jako Deb będzie wielkim szokiem dla fanów. Wcześniej zagrała w The Enemy Within oraz Nieograniczone.

Instagram: @ thejennwithin

Jack Alcott jako Harrison Morgan

Harrison jest synem Dextera, z którym stracił kontakt po udaniu własnej śmierci pod koniec ósmego sezonu. Po odkryciu, że jego ojciec może żyć, Harrison podróżuje do Iron Lake w Nowym Jorku, aby ponownie się z nim spotkać i uzyskać odpowiedzi.

Jack wcześniej wystąpił w limitowanej serii The Good Lord Bird.

Instagram: @ jalcott

Julia Jones jako Angela Bishop

Jako szeryf Iron Lake, Angela została mocno zaangażowana w ostatnie zaginięcia, które miały miejsce w okolicy. Obecnie spotyka się z Dexterem, ale nie wie o jego przeszłości.

Julia wystąpiła wcześniej jako Leah Clearwater w Zmierzch saga.

Instagram: @ juliarjones

Johnny Sequoyah jako Audrey Bishop

Audrey jest córką Julii, która nie boi się mówić o swoim umyśle. Jest trochę buntownicza (ku przerażeniu matki), choć trzyma ją na palcach, gdy sprawy zaczynają się dziać w jej małym miasteczku.

Johnny wystąpił wcześniej w serialu NBC Believe.

Instagram: @ johnnysequoyah

Alano Miller jako Logan

Logan jest sierżantem Policji w Iron Lake, który pracuje z Julią. Jego tragiczna przeszłość sprawiła, że naprawdę chciał pomagać innym. Jest również asystentem trenera zapasów w szkole średniej.

Alano wystąpił wcześniej jako Evan Fisher w Pielęgnuj dzień i Cato w Underground.

Instagram: @ alanomiller

Clancy Brown jako Kurt Caldwell

Urodzony i wychowany w Iron Lake, Caldwell wraca do rodzinnego miasta bogaty i potężny dzięki udanemu biznesowi. Uważany za nieoficjalnego burmistrza miasta, każdy chce być po jego dobrej stronie…albo…

Clancy Brown jest głosem Patricka Star w SpongeBob Kanciastoporty i pojawił się w kilku programach na żywo, w tym Daredevil oraz Flash.

Instagram: @ therealclancybrown

Tamara Fuentes Associate Entertainment Editor Tamara Fuentes jest aktualną redaktorką Associate Entertainment w Cosmopolitan, gdzie zajmuje się telewizją, filmami, książkami, celebrytami i wieloma innymi.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Reklama-Czytaj Dalej Poniżej

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts