Shanna Moakler mówi, że Kourtney i Travis “zasługują na siebie” i “ma nadzieję, że dostaną dobre oceny”

Proszę, weź trochę popcornu, ponieważ Shanna Moakler nie mówi nic o zaręczynach swojego byłego Travisa Barkera z Kourtney Kardashian.

W filmie uzyskanym przez Strona Szósta, Shanna (która była najwyraźniej w drodze do domu z dnia spa z chłopakiem Matthew Rondeau) Shanna otworzyła się o swoich wielu ~ myślach ~ dotyczących Kravisa i, uczciwe ostrzeżenie, te myśli były głównie słone i / lub cieniste. Zebraliśmy kilka najważniejszych wydarzeń poniżej:

Cały czas opowiadam Mariah Carey o zaręczynach Kravisa.

Pamiętasz, jak Mariah Carey zachowywała się, jakby nie wiedziała, kim jest Jennifer Lopez w wywiadzie? Był to ruch kuleczkowy, ponieważ J. Lo nie był w tym momencie w stanie *nie* być świadomym i ustanowił standard dla cienia w przyszłości. W trakcie rozmowy w stylu “stop” z Strona Szósta, Shanna otworzyła pociągając Mariah na Kravisa, choć żartobliwie.

“Naprawdę się zaręczyli?”żartowała, gdy zapytała o reakcję na kamień milowy pary. “Nic o tym nie słyszałem.”

Ponieważ Kourtney i Travis nie robią nic skromnego, zaskoczyło to dokładnie nikogo, gdy ich zaangażowanie było produkcją godną romcomu z udziałem dziesiątek (setek?) czerwonych róż i białych świec…na beach…at Zachód słońca. Wszystko jest fajne i na marce dla nich i, TBH, podwojenie każdego posta. Musimy założyć, że Shanna ominęła podwójne stukanie, ale nie mogła uniknąć wiadomości.

Mówiąc, że Kourt i Travis “zasługują na siebie” i przeciągając Imperium rzeczywistości Kardashian.

Shanna przeszła od cienia żartobliwego do cienia żartobliwego, kiedy otwarcie nawiązała do faktu, że Travis pojawi się w nowej serii Hulu Kardashian i subtelnie zasugerowała, że związek może mieć elementy PR.

“Myślę, że bardzo na siebie zasługują” “Mam nadzieję, że dostaną dobre oceny.”

Powiedzenie, że to, jak Travis zalecał się do Kourtneya, było ” dziwne.”

Shanna była bardzo szczera w kwestii jednej rzeczy o statku Kourtney i Travisa, która nie pasuje do niej-podobieństw, które zauważyła między tym, co Travis zrobił z nią, a tym, co zrobił, gdy zalecał się do Kourtney.

“Już to mówiłem. Nie czuję, że to sprawia, że jestem zgorzkniały lub zazdrosny po prostu mówiąc, że to dziwne, ” powiedziała. “Ale jest.”

Jak zauważyła, nie jest to pierwszy raz, gdy Shanna wyrażała chrapliwe wibracje na temat niektórych momentów deja vu między zalotami Kravisa a jej własnym związkiem z Travisem. Miała też problem z parami Prawdziwy Romans kostiumy pary w zeszłym miesiącu.

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

“Dziwne było to, że publikowali o filmie, nad którym Travis i ja właściwie się związaliśmy. Nazwałem go Clarence w filmie. Nazwaliśmy naszą córkę po postaci Alabamy w filmie ” – powiedziała Us Weekly. “I walked down the aisle to” you ‘re So Cool” from Prawdziwy Romans. Pierwszy taniec na naszym weselu to piosenka miłosna z Prawdziwy Romans.”

Kayleigh Roberts Kayleigh Roberts jest redaktorką weekendową w Cosmo, skupiającą się na wiadomościach celebrity i royals.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikomide ich adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts