Powrót rify Royalty do “Cosmo Queens” był prawdziwą magią

Szybkie Pytanie, Czy miałeś okazję obejrzeć oryginał Rify Royalty Cosmo Queens Epizod? Jeśli tak, to będziesz wiedział, że trudno byłoby prześcignąć gotycki glamour, który pożarła ostatnim razem. Ale wiesz co? Jak ikona, Rify oficjalnie 2: 0 z Cosmo Queens wygrywa. Dziś zrobiła to z gepardem od stóp do głów.


Ta Nowojorska królowa powiedziała Cosmo że ona cytuje legendy lat 90. jako jej wpływy drag, a mianowicie ” Pamela Anderson, Lil Kim, Naomi Campbell itp.”Jeśli jednak chodzi o muzykę, nie boi się lekko Emo. Jej sygnowana piosenka? “Cokolwiek smutnego. Cher, Alanis, Lana.”

Jeśli znajdziesz się w Nowym Jorku, koniecznie sprawdź jeden z występów Rify na żywo. Możesz złapać jeden z jej comiesięcznych koncertów w Metropolitan Bar i 3 Dollar Bill. Możesz sprawdzić więcej jej wyglądu na Instagramie, TikTok i Twitterze!

Używane produkty:

Kosmetyki Mleczne-Podkład Hydro Grip

Mac Cosmetics Red Lipstick – ‘Feels Fo Grand’

Anastasia Beverly Hills Dip Brow w Ebony

Fundacja Kryolan

Dermablend leg and Body foundation

Laura Mercier-Puder Dekoracyjny

Rozświetlacz-MAC Cosmetics Hyper Real Glow

Annabel Iwegbue Annabel Iwegbue jest redaktorką zajmującą się rozrywką, urodą, modą i astrologią.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts