Najbardziej kultowe momenty w stylu księżnej Diany-i jak je odtworzyć

Przez cały XX wiek było wiele wspaniałych ikon stylu, ale prawdopodobnie największą była sama księżniczka ludu, Lady Diana Spencer(ale jeśli pytasz nas, nie warto się kłócić; to zimny, trudny fakt).

Księżna Diana ma spuściznę, która wykracza daleko poza jej poczucie stylu, ale dziś jest lekcją królewskiej mody zrobioną dobrze (i znacznie wyprzedzając swoje czasy, nie mniej). Prawie wszystko, co Diana włożyła na swoje ciało, było czymś, co można było nosić teraz i uznać za styl slam dunk. Kowbojki, spodenki rowerowe, Dżins na dżinsie – to tak, jakby rzuciła okiem na to, jakie będą trendy 2021 i ubrała się, abyśmy mogli spojrzeć wstecz i zobaczyć dokładnie, jak powinniśmy stylizować każde z nich do czystej perfekcji.

Moda jest w pełnym kole, a najlepsze stylizacje Diany to te, które potrafią (i cholera, powinno być) replikowane teraz. Przed Meghan i Kate była Diana, która szła, żeby mogli biec.

 

Źródło: Anwar Hussein / WireImage

Księżna Diana równie dobrze mogła sama wymyślić spodenki rowerowe, a ona przybiła modelkę, zanim modelka nie była w ogóle rzeczą. Lekko niedopasowany, niewymagający wysiłku rower krótki moment to taki, który prawdopodobnie już masz na sobie—ale jeśli nie, oto twój znak, że powinieneś zacząć jak najszybciej.

Bluza / obręcze / torba / spodenki rowerowe / trampki / skarpety 

 

 

Źródło: Tim Graham / Getty Images

Być może najbardziej rozpoznawalny wygląd Diany, to jest ten, na który można rzucić okiem i zastanawiać się, jak na ziemi ktoś może być że Super. Przewymiarowany kombinezon Blezer i bluza to doskonałość sama w sobie, ale zwieńczony czapką baseballową i kowbojskimi butami? Umieścimy go w biegu na najbardziej kultowy moment wszech czasów.

blezer /blezer (plus-size) / Bluza / kapelusz / obręcze / Dżinsy / Dżinsy (plus-size) / Buty

 

 

Źródło: Tim Graham / Getty Images

Diana miała talent do przybijania niezobowiązującej, ale podwyższonej odzieży roboczej. ten jest prosty, ale ciekawy przy użyciu akcesoriów. Załóż biały guzik i parę spodni, a następnie podążaj za Dianą w owalnych okularach przeciwsłonecznych, złotych obręczach i parą mokasynów.

button-up /button-up (plus-size) / obręcze / okulary przeciwsłoneczne / Spodnie / Spodnie (plus-size) / Pasek / mokasyny

 

 

Źródło: Tim Graham / Getty Images

Diana kochała marynarkę bardziej niż ktokolwiek inny, a stylizacja tego jest genialna ze względu na wykorzystanie koloru. Z marynarką w jasnym kolorze i pasującym swetrem pod spodem, strój pozwala kolorowi mówić w wyglądzie, który jest w istocie dość podstawowy. 

blezer /blezer (plus-size) / Sweter / Sweter (Plus-size) / torba / Spodnie / Spodnie (Plus-size) / mokasyny

 

 

Źródło: Tim Graham / Getty Images

Jeśli połączysz wszystkie topowe trendy 2021 w jednym spojrzeniu, to naprawdę byłoby to. Dżins na dżinsie, kurtka bomber i kowbojki to trzy elementy, których nie można by połączyć, ale Diana zrobiła to w sposób, który nie mógłby być fajniejszy. Jest nieszablonowy, bez wysiłku i ośmielę się powiedzieć, że jest idealny. Wyobraź sobie wyjście z domu w jesienny dzień w tym numerze.

kombinezon / obręcze / kurtka bomber / pas / buty

 

 

Źródło: Tom Wargacki / WireImage

Trudno zdecydować, który był lepszy: casual, off-duty look Diany, czy jej bardziej skoncentrowany na odzieży roboczej, ale ten daje mocny argument za tym drugim.

Ze wszystkimi neutralnymi odcieniami i monochromatycznym momentem, ten wygląd nadaje kobiecy wygląd biznesowemu casualowi. Aby go udoskonalić, pomyśl o kolorach w parach: kremowy top i spodnie, brązowy pasek i mokasyny—współpracują ze sobą, aby wygląd był Prosty, wyrafinowany i nie był zbyt zajęty, pomimo wszystkich warstw.

blezer /blezer (plus-size) / Sweter / Sweter (Plus-size) / okulary przeciwsłoneczne / tote / Pasek / Spodnie / Spodnie (Plus-size) / mokasyny

 

 

Źródło: Kent Gavin /

W momencie, w którym mama jeansowała książki, Diana nosiła czarną parę z jasnoróżowym guzikiem, aby wzbudzić nieco większe zainteresowanie okiem niż para niebieskich dżinsów i białych guzików. Jak zawsze, jej dodatki sprawiają, że wygląd, z pasem krokodyla (coś, do czego Diana stale się zwracała), złotymi kolczykami i niedopasowaną parą mokasynów.

koszula / koszula (plus-size) / obręcze / jeansy / jeansy (plus-size) / Pasek / mokasyny

 

 

6 strojów Meghan Markle powinna nosić w 2021 roku

teraz, gdy nie musi przestrzegać królewskich zasad stylu

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts