Peter Weber odnosi się do spekulacji, że znów będzie kawalerem

The Bachelor podobno w styczniu kręcą kolejny sezon niespodzianek. teraz wszyscy są zajęci spekulacją, kogo obsadą będzie ABC. I dla wszystkich zastanawiających się / grzecznie zaniepokojonych, że to może być Peter Weber ponownie teraz, gdy jest jeden-update: nie jest w tym.

Rozmowa z Strona Szósta Piotr powiedział: “dla mnie nie był to najbardziej organiczny sposób na kultywowanie prawdziwego, prawdziwego związku. To było zbyt wiele zakłóceń, których nie chciałbym ponownie poddać w przyszłości.”

Dla przypomnienia, Sezon Petera zakończył się coś takiego: oświadczył się Hannah Ann, zerwał z nią przed kamerą, zaczął spotykać się z wicemistrzynią Madison Prewett, zerwał z jej po około pięciu minutach, a następnie wszedł w związek z zawodniczką Kelley Flanagan, który zakończył się po kilku miesiącach.

W każdym razie, Peter został zapytany wprost, czy byłby zainteresowany powrotem do bycia kawalerem, i po prostu powiedział “Nie” , więc nie wygląda na to, że wkrótce wróci do franczyzy. Może dlatego, że jest zbyt zajęty szukaniem duchów?

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Zgadza się, przyjaciele, Peter jest teraz łowcą duchów i poluje na wspomniane duchy z celebrytą Jonathanem Markiem. “Wpadł na świetny pomysł, żeby pojechać na wycieczkę po duchach. Właściwie, nie zamierzam kłamać, trochę niepewnie-zamyślił się. “Ciągle myślałem,’ EH, powinniśmy to zrobić? Czy to dobry pomysł?”Ale Jon [powiedział mi],” bądź pewny, że będziesz dobry, wszystko będzie dobrze.’”

W każdym razie, zobaczyli twarz mężczyzny na nagrobku, perspektywa prawie tak przerażająca, jak oglądanie Piotra (błogosław go!) zrobić kolejny sezon tego serialu.

Mehera Bonner Mehera Bonner jest pisarzem wiadomości, który koncentruje się na celebrytach i królewskich.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts