Megan thee Ogier właśnie zamieściła swoje zdjęcia z ukończenia szkoły w jednym kawałku z dyplomem w ręku

Odkąd Megan thee Stallion pojawiła się na scenie muzycznej, dała do zrozumienia, że kontynuowanie edukacji jest priorytetem. Po mniej niż tradycyjnej trasie, jej ciężka praca w końcu się opłaciła. Houston Hot Girl przygotowuje się do ukończenia Texas Southern University w grudniu tego roku, a ona świętowała, wypuszczając * theeee * najgorętsze zdjęcia grad na Instagramie.

Korzystając z panoramy Houston jako tła, meg pozowała przed czterema pomalowanymi cukierkami samochodami ze starej szkoły, a jednocześnie kołysała się żywym bordowym jednoczęściowym elementem i klapą z logo swojej szkoły. Udostępniła kilka innych zdjęć, z których jedna z dumą trzymała dyplom owinięty bordową wstążką.

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

“Pokazała moje a * * i nadal chodziła na zajęcia?IMA zawsze się wyróżniała bez żadnych JAŁMUŻN robiąc wszystko, co powiedzieli, że nie mogę/nie mogę! Megan thee MF Stallion aka The MF Htown Hottie kończy 11 grudnia z TEXAS SOUTHERN UNIVERSITY teraz idź i porozmawiaj o tym !”

Raperka” Thot Sh*t ” szybko upuściła kolejny zestaw zdjęć zapowiadających imprezę dyplomową, którą planuje zorganizować przed swoim wielkim dniem. Ubrana w czarną sukienkę Megan pozowała przed szkolnym znakiem TSU i przed szkolną maskotką, Tygrysem Tommym. “Houston show Gru 3rd Graduation Gru 11th Graduation party “

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Te zdjęcia nie są pierwszą próbą Megan thee Stallion świętowania jej zbliżającego się ukończenia szkoły. Pod koniec października udostępniła za kulisami materiał z sesji dyplomowej z trzymającą bleded-out cap, który zawierał jej klasyczne zdanie, “Real Hot Girl Sh * t”.

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Megan jest tak podekscytowana otrzymaniem ukończenia studiów licencjackich z administracji zdrowotnej, że żartowała, że “może zemdleć” po otrzymaniu długo oczekiwanego Dyplomu. Podczas występu w rozmowach trenerskich Megan powiedziała: “dosłownie wybuchnę płaczem, bo nie mogę uwierzyć, że mi się udało … Mogę zemdleć.”

Co dalej z gorącą dziewczyną z Houston? Po oficjalnym ukończeniu studiów Megan planuje otworzyć domy opieki w swoim rodzinnym mieście.

Opierając się na jej zaangażowaniu w ukończenie szkoły, a jednocześnie na karierze jednego z najlepszych raperów, jesteśmy pewni, że cokolwiek Megan thee Stallion zdecyduje się dotknąć, zamieni się w złoto.

Jasmine Washington Jasmine Washington jest asystentką redaktora Seventeen, zajmującą się pięknem i popkulturą.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts