Kylie Jenner nosiła sukienkę ciążową Bodycon, aby wspierać Kendalla i Travisa Scotta w jego charytatywnej grze Softball

Kylie Jenner zaprezentowała wczoraj kolejny casual maternity look, kiedy gwiazda rzeczywistości opublikowała karuzelę Zdjęć jej i jej córki Stormi Webster w charytatywnej grze softballowej swojego chłopaka Travisa Scotta, aby wesprzeć jego fundację Cactus Jack. Jej siostra Kendall Jenner była wśród zawodniczek, a Kylie wystawiła plakat” Kendall Is Our MVP ” na poparcie swojej starszej siostry. Kylie miała na sobie szarą sukienkę ciążową z golfem z białym płaszczem i torbą.

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Kylie spodziewa się drugiego dziecka z Travisem, choć nie ujawnili publicznie daty porodu. Nie znają też płci swojego dziecka-powiedziała Kylie Vogue na początku tego roku. “Cóż, najpierw musimy poznać płeć [zanim wybierzemy imię] i postanowiliśmy poczekać” – powiedziała.

Pod koniec sierpnia źródło podało Ludzie mała podpowiedź o tym, kiedy można się spodziewać dziecka #2. Źródło powiedziało, Kylie jest od kilku miesięcy. Ma ślicznego guza. Jest podekscytowana. Od jakiegoś czasu chce dać Stormi rodzeństwo. Uwielbia być mamą. Jest zachwycona, że ona i Travis są znowu w ciąży. Prywatnie cieszy się ciążą. Spędzała czas tylko z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.”

Kylie i Travis byli w przeszłości na uboczu ze swoim romantycznym związkiem, ale teraz są w pełni z powrotem, gdy przygotowują się do powitania drugiego dziecka.

We Wrześniu, E! wiele źródeł mówiło, że pogodzili się prywatnie. “[Oni] mają wiele miłości między nimi,” źródło powiedział outlet. “Kylie naprawdę kocha Travisa i widzi z nim przyszłość… Zdali sobie sprawę, że chcą być razem, a nie osobno… Ciąża tylko zbliża ich do siebie.”

Alyssa Bailey wiadomości i strategii Editor Alyssa Bailey jest redaktor wiadomości i strategii w ELLE.com, gdzie nadzoruje relacje z gwiazdami i królewskimi (szczególnie Meghan Markle i Kate Middleton).

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts