Przyjaciele Kim Kardashian są zaniepokojeni reputacją Pete ‘ a Davidsona “Heartbreaker”

TBH, fakt, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogą być ~thing ~ teraz wciąż tonie i cieszymy się z wszelkich spostrzeżeń na temat tego nieoczekiwanego połączenia i tego, jak powstały. Źródło Kardashian właśnie zaoferowało informacje na ten temat, ujawniając, że Kim naprawdę zastanowiła się, czy powinna pójść na to z SNL star, sonduje swój wewnętrzny krąg na temat potencjalnego statku.

“Jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiła Kim, było uzyskanie porady rodziny i przyjaciół. wszyscy zachęcali ją do tego” – powiedział informator Us Weekly. “Od jakiegoś czasu widać, że brakuje jej w życiu zabawy i śmiechu, a Pete oczywiście oferuje to w obfitości.”

Mimo że przyjaciele Kim kazali jej” iść na całość ” z Petem ,nie radzili jej od razu wejść na całość w związku, ponieważ, cóż, Pete ma bardzo długą historię randek i trochę reputacji w dziale romansów.

“Ludzie cieszą się z Kim, ale jednocześnie namawiają ją, aby nie dawała się ponieść zbytnio, ani nie wyprzedzała siebie” – wyjaśniło źródło Us. “Pete ma reputację łamacza serc nie bez powodu,i chociaż jego intencje mogą być honorowe, istnieje niewielka obawa, że Kim może ustawiać się w trudnej sytuacji.”

Wygląda na to, że Kim bierze sobie do serca powolną część porad swoich przyjaciół, ponieważ, mimo że ona i Pete byli na kilku randkach, odkąd po raz pierwszy zauważono ich trzymających się za ręce w weekend Halloween Knott ‘ s Berry Farm, informator powiedział Page Six, że komik na pewno nie będzie jej towarzyszem na ślub Paris Hilton jeszcze w tym tygodniu.

“[Kim] nie przyprowadzi Pete ‘ a ” – poinformowało źródło. “Będzie tam solo.”

I to kończy codzienną aktualizację stanu Kim i Pete ‘ a.

Kayleigh Roberts Kayleigh Roberts jest redaktorką weekendową w Cosmo, skupiającą się na wiadomościach celebrity i royals.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts