Kanye West Nie obserwował Kim Kardashian na IG po raz kolejny podczas jej plotek o romansie z Petem Davidsonem

Jeśli zastanawialiście się, jak Kanye West przyjmuje wiadomość, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogą się łączyć, odpowiedź wydaje się być “…nie świetnie.

Podobnie jak wielu ludzi, którzy woleliby uniknąć myślenia o swoich byłych posadach, Kanye przestał obserwować Kim na Instagramie (co oznacza, że zrobił to po raz drugi w ciągu dwóch miesięcy, zgodnie z Strona Szósta).

Instagram

Ten ostatni IG unfollow pochodzi z bieżących raportów, że Kim i Pete są coraz przytulne (po raz pierwszy zauważono trzymając się za ręce podczas wycieczki grupy w Knott ‘ s Berry Farm w SoCal Halloween weekend i od tego czasu widują się więcej, w tym back-to-back daty w Nowym Jorku w tym tygodniu). Źródło bliskie raperowi powiedziało Us Weekly że Kanye ” nie jest szczęśliwy “z powodu początkującego związku i że” stara się być optymistyczny i ruszyć dalej ze swoim życiem”, ale “cierpi”.”

Kanye niedawno powiedział jasno, że chce dogadać się z Kim podczas wywiadu dla Drink Champs, w którym odniósł się do żartów, które zrobiła o ich związku w swoim monologu, kiedy gościła Saturday Night Live w październiku.

Ta zawartość jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

SNL zmusza moją żonę do mówienia: “rozwiodłem się z nim” w telewizji, bo chcieli tylko zdjąć ten bar, a ja nigdy nawet nie widziałem gazet ” – powiedział (przez Newsweek). “Nie jesteśmy nawet rozwiedzeni…Dla mnie to nie żart. Moje dzieci chcą, żeby rodzice byli razem. Chcę, żebyśmy byli razem.”

FWIW, Kim podobno trzyma sprawy z Petem na razie. Podczas gdy źródło ostatnio potwierdziło Strona Szósta że Kim jest ” zaintrygowana “przez Pete’ a i “lubi go”, inny informator powiedział Us Weekly że jej przyjaciele ostrzegli ją, aby nie spieszyła się, biorąc pod uwagę obszerną listę byłych i rep Pete ‘ a jako “łamacza serc”.”Mimo, że obawiają się, że zostanie zraniona, przyjaciele Kim i jej przyjaciele wydają się ogólnie popierać romans.

“Jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiła Kim, było uzyskanie porady rodziny i przyjaciół, i wszyscy zachęcili ją do tego”, powiedział źródło. “Od jakiegoś czasu było oczywiste, że brakuje jej zabawy i śmiechu w jej życiu, i oczywiście Pete oferuje to w obfitości.”

Kayleigh Roberts Kayleigh Roberts jest redaktorką weekendową w Cosmo, skupiającą się na wiadomościach celebrity i royals.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts