Hi Hello, Horoskop Tygodniowy Jest Tutaj

Przegląd: to produktywny i poetycki poniedziałek pod pięknym koniunkcją Księżyc-Wenus w ambitnym Koziorożcu. Środowy kwadrat T wśród Marsa w Skorpionie, Saturna w Wodniku i Urana w Taurusie skupia naszą uwagę na systemach, które wspierają bezpieczeństwo, uczciwość i połączenie. Sobotnia opozycja Merkury-Uran jest pełna niespodzianek, więc bądźcie zwinni!

Przeczytaj horoskop Sun / Rising:

Baran

Tu chodzi o znajomości i kompetencje, Baranie! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu pomaga nawiązać kontakty z innymi zawodowo w celu osiągnięcia sukcesu. Wednesday ‘ s t-Square chce, abyś sprawdził jakość swoich przyjaźni i sprawdził, czy twoje wartości są wspólne. Sobotnia opozycja Merkury-Uran może ujawnić kilka tajemnic i niespodzianek w ostatniej chwili, więc bądźcie ciekawi!

Tarot Cosmo: the Ultimate Deck and Guidebook

Taurus

Zmądrzej, Byku! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu uczy wartościowego pomysłu na relacje, które można szybko zastosować. Wednesday ‘ s t-Square chce, żebyś złamał paraliż analizy i eksperymentował z zachowaniami, które wspierają twoją uczciwość. Sobotnia opozycja Merkury-Uran chce, abyś zrównoważył swoje pragnienia z innymi.

Gemini

Nie bój się bliskości, Gem! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu pomaga zrozumieć, czego potrzeba, aby stworzyć bardziej sensowną relację. Środowy T-Square pomaga uwolnić się od ograniczającego wzorca dzięki elastyczności, zamknięciu i kreatywności. Sobotnia opozycja Merkury-Uran chce, abyś znalazł sposób leczenia, który jest holistyczny i pomocny.

Rak

Związek to umiejętność, raku! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu nauczy Cię technik i zachowań, które pomogą Ci romantycznie nawiązać kontakt. Środowy T-Square pomaga dostrzec powiązania między przyjaźniami a poziomem pewności siebie. Sobotnia opozycja Merkury-Uran chce, abyś był kreatywny w rozwiązywaniu problemu pracy.

Leo

Staraj się, Leo! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu pomaga zaangażować się w nawyki i strategie rozwoju osobistego. Wednesday ‘ s t-Square chce, żebyś komunikował granice, które masz z innymi, żebyś się nie zatracił. Sobotnia opozycja Merkury-Uran pomaga postrzegać emocje jako pouczające do sukcesu.

Virgo

Podziel się swoją prawdą, Panno! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu chce, abyś stał się wrażliwy i sam ujawnił, co myślisz i czujesz. Środowy T-Square chce, abyś zintegrował to, czego brakuje, takie jak dbałość o szczegóły,strategia lub kontynuacja. Sobotnia opozycja Merkury-Uran prosi o zmianę percepcji i rozmowy w celu uzyskania mocnych rezultatów.

Libra

Nazwij to uczucie, Libra! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w koniunkcji Koziorożca chce, żebyś sprecyzował, co czujesz, żeby inni wiedzieli, gdzie jesteś. Wednesday ‘ s T-Square inspiruje cię, abyś stał sam w swojej prawdzie dla autentyczności. Sobotnia opozycja Merkury-Uran chce, abyś podjął ryzyko, aby zrozumieć, co oznacza zaufanie w Twoich związkach.

Scorpio

Wszystkiego najlepszego, Skorpionie! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu chce, abyś ostrożnie używał swoich słów, aby inni mogli zrozumieć motyw Twojego zachowania. Środowy T-kwadrat chce, aby zginać bez złamania, więc być zarówno firm i elastyczny. Sobotnia opozycja Merkury-Uran pomaga zrozumieć negocjacje dotyczące sukcesu relacyjnego.

Strzelec

Trzymaj szlaban, Sag! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu pomaga reagować ostrożnie i odpowiedzialnie, a nie impulsywnie. Środowy kwadrat t tworzy dynamiczną sytuację socjalizacyjną, więc pozostań elastyczny. Sobotnia opozycja Merkury-Uran chce, żebyście eksperymentowali z poranną rutyną dla dobrego samopoczucia.

Koziorożec

Bezpiecznie być bezbronnym, Koziorożcu! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w twoim znaku zainspiruje cię do nazwania uczuć, nadziei, pragnienia lub realizacji kimś, kto musi to usłyszeć. Środowy T-Square łączy cię z połączeniami, które chcą być wzajemnie korzystne zawodowo. Sobotnia opozycja Merkury-Uran to żywe i towarzyskie spotkanie z przyjaciółmi.

Wodnik

Daj sobie pozwolenie, by czuć, Wodniku! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus-Księżyc w Koziorożcu jest delikatna, więc z chęcią i akceptacją przemierzaj fale emocji. Środowy T-kwadrat w inny sposób przedstawia Twoją inteligencję emocjonalną dla szczerego życia. Sobotnia opozycja Merkury-Uran daje twórczą inspirację wokół celu zawodowego.

Ryby

Kochaj swoich przyjaciół, ryby! Poniedziałkowa koniunkcja Wenus z Księżycem w Koziorożcu ponownie łączy cię z najbardziej znaczącymi przyjaźniami. Środowy T-kwadrat chce, żebyście wyobrazili sobie zamknięcie: uwolnijcie rzeczy, które was ograniczają i miejcie wiarę, że znajdziecie coś jeszcze lepszego. Niedzielna opozycja Merkury-Uran daje moment ” aha ” w rozmowie!

Colin Bedell Colin Bedell Colin jest literalnym bliźniaczym astrologiem z Long Island w Nowym Jorku i dwukrotnym absolwentem New School z licencjatem z literatury w Eugene Lang College i magistrem studiów mody w Parsons School of Design.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts