Witaj, Twój Sex horoskop na Weekend już jest

Jesteś w nastroju na seksowne i zmysłowe? Mercury wchodzi do intymnego i seksownego Scorpio w piątek i zostaje tam do 24 listopada, pomagając nam zrozumieć, co nas wyłącza i włącza. Wenus wchodzi koziorożec aż do piątku, nadając naszym romansom ziemistą i zmysłową fakturę przez miesiące. W środę Merkury i Mars tworzą koniunkcję w Skorpionie, pomagając nam prosić o to, czego chcemy i na co zasługujemy!

Co to oznacza dla Ciebie:

Baran

Co znaczy dla Ciebie” Seks”, Baranie? W piątek Mercury wchodzi do sexy Scorpio i chce, żebyś to zbadał. Wenus wchodzi koziorożec w piątek też, co zwraca się do partnerów, którzy włożyli w pracę i wysiłek. W środową koniunkcję Merkury-Mars, musisz powiedzieć dokładnie to, czego chcesz, aby ją zdobyć!

Taurus

Zaufaj nieznanemu, Byku! W piątek Merkury wchodzi do szukającego zaufania Skorpiona i pomaga pewnie odnosić się do niepewności z miejsca bezpieczeństwa. Venus wchodzi koziorożec również w piątek, rozszerzając swoje relacje, łącząc cię z partnerami bardzo różniącymi się od Ciebie. W środowej koniunkcji Merkury-Mars bliżej zrozumiesz, czym jest zaufanie!

Tarot Cosmo: the Ultimate Deck and Guidebook

Gemini

Głębiej, bliźnięta! W piątek Merkury wchodzi w Skorpiona i pomaga zrozumieć najbardziej intymne wymiary zarówno siebie, jak i innych. Wenus wchodzi koziorożec również w piątek, zmieniając swój związek z intymnością jako umiejętność, którą możesz kultywować i doświadczać. W środową koniunkcję Merkury-Mars, będziecie chcieli pozostać zaangażowani w poranną rutynę!

Rak

Powiedz swoje serce, raku! Merkury wkracza odważny i wrażliwy Scorpio w piątek i chce, abyś ujawnił swój wewnętrzny świat innym. Wenus wkracza w twój koziorożec-rządzone przeciwieństwa przyciągają strefę również w piątek, inspirując wzrost poprzez kontrast i sprzeczność. W środową koniunkcję Merkury-Mars, będziesz chciał ze współczuciem powiedzieć swoją prawdę!

Leo

Bezpieczeństwo emocjonalne jest warunkiem miłości, Leo! Merkury wchodzi w Scorpio w piątek i przypomina ci, z kim możesz porozmawiać o swoich uczuciach romantycznie. Venus również wchodzi na Koziorożca w piątek, łącząc wysiłek w rozwój osobisty z jakością twoich relacji. W środowej koniunkcji Merkury-Mars pamiętajcie, że emocje to dane, a nie wezwanie do działania!

Virgo

Czytaj między wierszami, Panno! Merkury w piątek wchodzi do kochającego podteksty Skorpiona i pomaga ogarnąć fantazję, cuda i ciekawość. Wenus wchodzi koziorożec w piątek, dając Ci więcej odwagi, aby być wrażliwym i dzielić się swoimi odczuciami. W środową koniunkcję Merkury-Mars, posłuchaj mądrości swojego ciała, aby uzyskać inspirację.

Libra

Połącz się ze swoimi zmysłami, Libra! Merkury wchodzi do strefy ucieleśnienia skorpiona, dzięki czemu można zmysłowo odnosić się do wszystkich zmysłów, jednocześnie schodząc i brudząc. Venus wkracza w strefę emocjonalności rządzoną przez Koziorożca i pomaga znaleźć partnerów, z którymi czujesz się jak w domu. W środową koniunkcję Merkury-Mars Połącz swoje ciało, serce i duszę z głową.

Scorpio

Wszystkiego najlepszego, Skorpionie! Merkury wkracza do twojego znaku w piątek, a Twoje ulubione tematy, takie jak prawda, seks, władza, intymność i transformacja, będą prowadzone przez Twoją mądrość. Wenus również wchodzi na Koziorożca w piątek, a Ty zainspirujesz się mocą komunikacji dla połączenia. W środę na Mercury-Mars conjunction chce mieć swoje pragnienia i mówić swoje pragnienia!

Strzelec

Fantazja jest erotyczna, Sag! Merkury w piątek wkracza w strefę wyobraźni Skorpiona i przypomina, jak wyobrażać sobie, zastanawiać się i marzyć o erotycznych przeżyciach. Wenus wchodzi koziorożec w piątek i uzdrawia cię do ucieleśnienia i przyjemności. W środę koniunkcja Merkury-Mars pomaga wyzwolić cię z ograniczających okoliczności!

Koziorożec

Ucz się ze znajomymi, Cap! Mercury wchodzi do kochającego społeczność Scorpio w piątek, więc możesz zostać poinstruowany i uczyć ze swoimi dziewczynami. Również w piątek Wenus wchodzi twój znak! Pozostaje tam przez następne cztery miesiące i może silnie zmienić sposób, w jaki odnosisz się do relacji. Przygotuj się do pracy i zostań nagrodzony! W środową koniunkcję Merkury-Mars, połącz się ze swoim “ride-or-dies”.

Wodnik

Jaka jest rola “pożądania” w pracy, Wodniku? Mercury wchodzi Scorpio w piątek i chce, aby śledzić swoje pragnienia wskazówek, instrukcji i profesjonalnego inspo. Wenus wchodzi na Koziorożca w piątek i wspiera Cię uwalniając się od wzorców relacyjnych niskiego poziomu i ludzi. W środową koniunkcję Merkury-Mars twoja produktywność będzie poza skalą!

Ryby

(Re) pomyśl jeszcze raz, ryby! Merkury w piątek wchodzi do strefy mądrości rządzonej przez skorpiona i zmienia sposób myślenia, analizy i podejmowania decyzji o uczciwości. Wenus wkracza do strefy przyjaźni rządzonej przez Koziorożca w piątek, zacierając granice między kochankiem a przyjacielem. W środową koniunkcję Merkury-Mars zastosuj naukę do swojego życia, aby uzyskać lepsze wyniki!

Colin Bedell Colin Bedell Colin jest literalnym bliźniaczym astrologiem z Long Island w Nowym Jorku i dwukrotnym absolwentem New School z licencjatem z literatury w Eugene Lang College i magistrem studiów mody w Parsons School of Design.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts