Harry Styles pomógł Fance przyjść do jej mamy podczas wyprzedanego Show w Wisconsin

Jeśli masz plan, który wymaga dużo talentu, może warto zatrudnić Harry ‘ ego Stylesa.

W środę fan zrobił to właśnie podczas wyprzedanego koncertu Love on Tour Stylesa w Milwaukee w stanie Wisconsin. Wiele filmów uchwyciło McKinleya McConnella trzymającego w pierwszym rzędzie napis: “moja mama jest w sekcji 201. Pomóż mi wyjść.”

Zauważywszy prośbę, Styles wpadł na scenę w kierunku McConnella i zapytał: “co chciałbyś powiedzieć swojej matce?”przed wyciągnięciem mikrofonu.

– To mikrofon-powiedział nerwowo McConnell.

“Mam jej powiedzieć?”Styles odpowiedział. “Mogę to zrobić, jeśli chcesz, jeśli wolisz, zrobię to.”

McConnell odpowiedział:”

“Jest dużo ludzi ” – potwierdził wokalista” Watermelon Sugar”. “Nie wiedziałeś?- dodał żartobliwie. “Przemyślałeś to?”

Po uzyskaniu ostatniej zgody od McConnella, Styles ruszył na drugi koniec sceny, bliżej sekcji 201, gdzie w końcu krzyknął: “Lisa, ona jest lesbijką!”

Ta zawartość jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Na Twitterze McConnell podziękował Stylesowi za pomoc. “Chwila, która będzie ze mną na zawsze. dziękuję za stworzenie dla mnie bezpiecznego miejsca. “Dziękuję, że pozwoliłeś mi rozwijać się obok ciebie jako fan. dziękuję za pomoc w Poznaniu mnie. dziękuję.”

McConnell powiedział później NBC News, że ona i jej mama przyleciały z Kalifornii, aby złapać program w ostatniej chwili. – Miałem szczęście, że dostałem dla siebie bilet na general admission pit-powiedziała, wyjaśniając, dlaczego siedzieli tak daleko od siebie. “Znam moją mamę i nie przyszłaby do dołu.”

Mama McConnella również wspierała po wyczynie. “Powiedziała mi, że zawsze miałeś talent do dramatów” – powiedział McConnell. “Jestem naprawdę błogosławiony, że oboje moi rodzice tak wspierają. I myślę, że oni pewnie zawsze podejrzewali, nawet jeśli starasz się zachowywać tak, jakby tego nie robili, ona tylko powtarzała, że mnie kocha i jest ze mnie dumna.”

Chelsey Sanchez Associate Social media and News Editor Chelsey Sanchez jest Associate social Media and News Editor dla Harper ‘ s BAZAAR, gdzie zajmuje się polityką, ruchami społecznymi i popkulturą.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts