Wszystko, co musisz wiedzieć o karcie Tarota Króla Pucharów

Prawdziwy mistrz swoich uczuć, Król kubków jest zawsze spokojny, chłodny i zebrany. Nie jest zachwycony wzburzonym morzem emocji lub wielką głębią spokojnych wód. Pozwala każdemu uczuciu obmyć go z łatwością i pewnością siebie, ponieważ wie, że poradzi sobie z tym, z czym musi się zmierzyć. Król Pucharów to bardzo sympatyczny facet. Ma cichą pewność siebie, ogromne współczucie dla innych i brakuje mu pretensji, ponieważ nie ma nic do udowodnienia nikomu innemu.

Doskonały przywódca i mentor, który nie musi chwalić się swoimi umiejętnościami, król Pucharów rozumie jego emocje i kieruje je do swoich twórczych poszukiwań. Tak, ten król rządzi z serca, ale wie, jak słuchać swojego umysłu, jak również stworzyć poczucie spokojnej równowagi wśród chaosu. Rozumie swoje emocje i impulsy, ale nie ulega im.

Kiedy karta sądowa (aka król, królowa, rycerz lub Strona) lub pojawia się w czytaniu Tarota, często wskazuje na kogoś, kogo już znamy lub osobę, którą mamy zamiar spotkać. Albo pokazuje nam, jak ucieleśniać tę energię, aby poruszać się po naszej obecnej sytuacji.

Tarot Cosmo: the Ultimate Deck and Guidebook

Król Pucharów słowa kluczowe

Dojrzałość emocjonalna, współczucie, spokój, pewność siebie, równowaga między głową a sercem, uzdrowiciel

Król Pucharów wyprostowany

OK, bb…weź głęboki oddech. Czasami sytuacje są poza Twoją kontrolą, ale bez względu na to, co się teraz dzieje, masz to. Poświęć chwilę, aby ocenić, co się dzieje, zanim zaczniesz działać impulsywnie lub nieobliczalnie (Cześć, to doprowadzi tylko do poważnych żalów lub powiedzenia czegoś, czego nie możesz cofnąć!). Pochyl się w swoich emocjach i poczuj drogę przez to, aby zaplanować swój następny ruch.

Podążaj za intuicją i słuchaj swojego serca. Tak, jest to emocjonalnie naładowany czas, ale nie pozwól, aby intensywność wszystkich tych uczuć pochłonęła Cię! Nie spiesz się, zanim odpowiesz. I nie zapomnij mieć ogromną ilość cierpliwości dla siebie i innych, jak poruszać się w chaosie. Poradzisz sobie ze wszystkim!

Król Pucharów odwrócony

Alarm dramatyczny! Kiedy król Pucharów pojawia się odwrócony, ujawnia się jego cień. Jest emocjonalnie niedostępny, niewrażliwy i niedojrzały. Działa pod wpływem impulsu, nie zastanawiając się, jak jego działania mogą wpłynąć na kogokolwiek innego. Kapryśny i nieprzewidywalny, ten facet jest chaotyczną burzą nadciągającą, aby zakłócić wszystko na swojej drodze. Czy kiedykolwiek widziałeś, jak gwiazda rocka wpada w furię i niszczy garderobę za kulisami, ponieważ coś nie poszło po jego myśli lub dźwięk był wyłączony? To ta energia. Uważaj na tego, ponieważ może być dość manipulacyjny i nieszczery swoimi uczuciami.

Czujesz się przytłoczony? Nie bój się swoich emocji ani ich tłumić. Rozluźnienie tego wszystkiego spowoduje tylko narastanie presji i wybuchnie epickim emocjonalnym załamaniem. Poczuj to wszystko, gdy skonfrontujesz się z obecną sytuacją i ruszysz do przodu. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z przyjacielem lub profesjonalistą, który może udzielić wsparcia emocjonalnego i wskazówek.

Sarah Potter Sarah Potter to profesjonalna czarownica, czytelniczka Tarota i praktykująca magię kolorów, sposób używania określonych odcieni tęczy, aby wyczarować różne energie i manifestować osobistą transformację.

Zawartość ta jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana nana tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts