Dua Lipa Błyszczy Swoim Umywalką Abs W Crop Top W Nowym Selfie Siłowni

 • Dua Lipa właśnie zrobiła totalny zrzut zdjęć na Instagramie z ujęciami jej na siłowni w neonowym zielonym topie z długimi rękawami, który ujawnił jej umywalkę, wykonującą wyciskanie na ławce obok tego, co wygląda jak Bella Hadid.
 • Podczas gdy fotki z siłowni Dua były dość głupie, 26-latka wyraźnie dała do zrozumienia, że jej zwykła rutyna fitness nie jest żartem.
 • Na początek lubi ćwiczyć z samego rana-o 8: 30.

  Od jakiegoś czasu jest już jesień, ale ostatnio naprawdę zaczyna się tak czuć-a Dua Lipa jest tu po to.

  Piosenkarka właśnie zrobiła totalny zrzut zdjęć na Instagramie z ujęciami jej wspaniałych paznokci, obcisłego body, uroczego psiaka i Dua na siłowni w neonowym, zielonym topie z długimi rękawami, który ujawnił jej ciasne mięśnie, robiące wyciskanie na ławce obok tego, co wygląda jak Bella Hadid. (Dua umawia się z bratem Belli, Anwarem, BTW.)

  “Czując jesień”, po prostu napisała w podpisie.

  W komentarzach było pełno ludzi. “Perfect”, jeden napisał. “, “powiedział inny.

  Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Podczas gdy fotki z siłowni Dua były dość głupie, 26-latka wyraźnie dała do zrozumienia, że jej zwykła rutyna fitness nie jest żartem. Na początek lubi ćwiczyć z samego rana-o 8: 30.

  “Niezależnie od tego, czy chodzi o Zoom, czy o trening z moją przyjaciółką Ellą w L. A., która prowadzi odjazdowe zajęcia treningowe o nazwie Sculpt With Ella, czy też z moim najlepszym przyjacielem Bunny, który przychodzi, aby trenować mnie w dni, kiedy czuję się bardzo leniwy i potrzebuję kogoś, kto mnie zmotywuje, fizyczny trening naprawdę dobrze zaczyna mój dzień”, powiedziała wcześniej Rafineria29.

  Dua jest również w dół, aby wycisnąć w treningu HIIT, gdy jest naciskany na czas. “Jeśli mam naprawdę wczesny czas rozmowy, nie chcę budzić się godziny przed muszę iść i zrobić trening,” powiedziała. “Trening o wysokiej intensywności, prysznic, śniadanie i jestem w drodze.”(Dua mówi, że potrzebuje tylko 15 minut, aby dostać się do dobrego HIIT.)

  Ta zawartość jest importowana z {embed-name}. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Co jest w tym treningu? Due told Vogue że jeździ na rowerze przez takie rzeczy jak Pajacyki, alpiniści i burpees.

  -To trening interwałowy o wysokiej intensywności, ale tak szybki, że już po wszystkim-powiedziała ze śmiechem.

  Najwyraźniej działa na nią!

  Korin Miller Korin Miller jest niezależnym pisarzem specjalizującym się w ogólnym wellness, zdrowiu seksualnym i relacjach oraz trendach stylu życia, a praca pojawia się w zdrowiu mężczyzn, zdrowiu kobiet, Jaźni, uroku i innych.

  Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

  Total
  0
  Shares
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Related Posts