Czy moment kurtyny z “Spencera” naprawdę się wydarzył?? Oto prawda za * tą * sceną księżnej Diany

[Przed nami spoilery do filmu Spencer. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, co tu robicie!?]

Jeśli już widziałeś film Spencer, wiesz o zaskakujących rzeczach, które dzieją się w tej biografii księżnej Diany (Kristen Stewart). Ale film rozpoczyna się od karty tytułowej mówiącej, że jest to” bajka z prawdziwej tragedii”, więc istnieje wiele ważnych pytań o to, co jest oparte na faktach, a co jest oparte na fikcji w filmie. I jest dużo do rozpakowania, powiem ci.

Jeden z najbardziej niepokojących momentów przychodzi, gdy zasłony księżnej Diany są dosłownie zaszyte, uniemożliwiając jej spojrzenie przez okno swojej sypialni. To po rozmowie z majorem Alistairem Gregory ‘ m, który służy jako swego rodzaju kamerdyner/handler w domu, gdzie mówi jej, że musi uważać na fotografów na posesji, którzy mogliby robić zdjęcia przez jej okno. Ale ta chwila jest o wiele większym symbolem. Oto, co wiemy o tym, czy to się stało, czy nie.

Czy Major Alistair Gregory był prawdziwy?

Nie… technicznie. Postać, grana przez Timothy ‘ ego spalla, ma służyć zarówno jako ktoś, kto może trzymać prasę z dala, jak i pilnować księżnej Diany i, bądźmy szczerzy, trzymać ją w ryzach. Jest całkowicie możliwe, że byli pracownicy rodziny królewskiej, którzy mieli podobne prace, ale nie ma dowodu, że ten Alistair Gregory był prawdziwy.

Bohater podczas filmu robi poważne rzeczy, jak ważenie Diany i dzieci po przyjeździe na weekend. Ma też swoich małych popleczników, którzy ją szpiegują. To dziwne! To przerażające. Musi zacząć żyć.

Dobra, ale czy ta kurtyna naprawdę się wydarzyła?

Być może najbardziej szokującą rzeczą, jaką robi Gregory, jest to, że instruuje kogoś, aby zaszył zasłony Diany, po tym, jak powiedział jej w super przerażającym boksie, że musi przestać się przebierać przed oknami, ponieważ fotografowie z obiektywami zoom mogą robić jej zdjęcia. Po pierwsze, to dziwne, że są ludzie Obserwujący nieruchomość w takim stopniu. Po drugie, to dziwne, że w ogóle to komentował. Po trzecie, kto do cholery szyje czyjeś zasłony!?

Scena prawdopodobnie przedstawia Dianę zamkniętą w tej wieży z kości słoniowej i mającą tak małą kontrolę nad własnym życiem, że nie może nawet patrzeć na zewnątrz bez czyjegoś pozwolenia. Jest tak odizolowana, że nie może mieć kontaktu ze światem zewnętrznym. To trudny moment, ale z tego, co wiemy, to nie zdarzyło się prawdziwej księżnej Dianie.

W całym moim Googlowaniu nie ma dowodu, że Diana kiedykolwiek mówiła o tej chwili. I wydaje się, że biorąc pod uwagę, jak bardzo otworzyła się na swoje życie jako Królewna po odejściu z rodziny, to by wyszło, ponieważ… to skandaliczne. Wygląda na to, że jest to kolejny sfabrykowany moment, mający zilustrować, jak nieszczęśliwa Diana naprawdę była, a człowiek, czy to działa.

Emma Baty Emma Baty jest Associate Entertainment Editor w Cosmopolitan, która koncentruje się na filmach i telewizji. 

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts