Carole Baskin pozywa Netflix za materiał wykorzystany w “Tiger King 2”

Carole Baskin pozywa podobno Royal Goode Productions i Netflix za nadchodzące Tiger King sequel, według NPR. Materiał z Carole jest używany w całym zwiastunie i-sądząc po dokumentach złożonych w sądzie federalnym w poniedziałek i zgłoszonych przez NPR i Ludzie– ona i jej mąż Howard nie są zachwyceni.

Na Ludzie, skarga zarzuca, że Carole i Howard skontaktowali się z Tiger King producenci o jej udziale w sequelu, ale “odpowiedź Carole Baskin była jasna i jednoznaczna:” nie. I zgubić mój numer.”Skarga podobno dalej zauważa, że zwiastun ” wyraźnie przedstawia Baskina jako centralny element sequelu”, wykorzystując wcześniej nagrane materiały.

Ta zawartość jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

W oświadczeniu do Ludzie, Howard twierdzi, że producenci ” nie mają prawa do wykorzystywania jakichkolwiek nagrań wideo lub audio wykonanych przez nas podczas kręcenia dla Tiger King, Murder, Mayhem and Madness, “i mówi:” wierzymy, że [Tiger King 1] pokazał, że Goode i Chaiklin są pozbawieni etyki, uczciwości i jakiejkolwiek troski o dobro dużych kotów. Daliśmy bardzo jasno do zrozumienia Goode ‘ owi i Chaiklinowi, że nie mamy chęci ani zamiaru angażować się w [ … ]Tiger King 2].”

W oświadczeniu stwierdza się również, że ” chociaż nie możemy powstrzymać Netflix i Royal Goode Productions od produkcji nisko-brwiowych, salacious i sensacyjnych programów, wierzymy, że mamy prawo kontrolować materiał nakręcony z nami pod fałszywym pretekstem. Lubimy wierzyć, że większość Amerykanów zgodzi się, że powinniśmy być uprawnieni do ochrony naszej reputacji w ten sposób i trzymać gigantów rozrywki na słowo.”

TBD o tym, jak to się potoczy, ale będziemy was informować na bieżąco.

Mehera Bonner Mehera Bonner jest pisarzem wiadomości, który koncentruje się na celebrytach i królewskich.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts