Wszystkie informacje na temat panieńskiego Pardeepa Singha dla wszystkich, którzy są z szacunkiem ciekawi

Witam, ktoś jeszcze ma obsesję na punkcie Pardeepa Singha w sezonie Michelle Young Wieczór Panieński? Chociaż nie odniósł upragnionego pierwszego wrażenia, Pardeep wyraźnie zrobił wrażenie na Bachelor Nation i nadszedł czas, aby dowiedzieć się dosłownie wszystkiego, co można o nim wiedzieć. W normalny i całkowicie niezrównoważony sposób, jest w porządku.

Psst: nie ma w tym spoilerów “panieńskich” article…yet…so chodźcie wszyscy!

Craig SjodinABC


Pardeep jest przypadkowym neurologiem

The Bachelor oraz Wieczór Panieński miałem kilka ciekawych tytułów, w tym między innymi” Leniwiec”,” magik”,” miłośnik kurczaków “i ” hipster”.”Ale 30-letni Pardeep jest dosłownym neurologiem, co oznacza, że wszyscy możemy być pewni, że nie występuje w tym serialu, próbując być wpływowym aka z” złych powodów.”(To powiedziawszy, z radością będę pod wpływem kupowania tego, co chce mi sprzedać.)

To samozwańczy Kujon.

Jeśli potrzebujesz więcej powodów, aby pokochać Pardeepa, jest super nerdem i uwielbia Comic-Con, gry wideo i czytanie. Według jego biografii ABC, “Pardeep to idealne połączenie wyglądu i inteligencji! Do pracy bada mózg, aby znaleźć lekarstwa na choroby takie jak Parkinson i Alzheimer; i chociaż spędza dni zapięte w laboratorium, kiedy ma wolny czas, nie jest poważny. Ten samozwańczy nerd, który uwielbia Comic-Con, gry wideo i czytanie, również ma w sobie niezaprzeczalny Brooklyn edge.”

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

He Has an Awesome Podcast

To się nazywa “Głębokie myśli Podcast” i jest ” intymny podcast o mniejszościach w nauce, sztuce i służbie publicznej.”

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jak mówi Pardeep, ” uwielbiam studiować mózg i jak jego połączone ścieżki czynią nas tym, kim jesteśmy w ten sam sposób, jak uwielbiam uczyć się o ludziach i jak każdy z nas ma swoją historię. Urodziłam się i wychowałam w Brooklynie w Nowym Jorku z samotną matką i często wierzyłam, że moja historia nie ma znaczenia. To dlatego zacząłem podcast o nazwie Deep Thoughts: Science and Social Justice—jest to miejsce, w którym dyskutujemy o tym, w jaki sposób Nasza różnorodność tożsamości wpływa na nasze doświadczenia jako Amerykanów. I co ważne, w jaki sposób nasze indywidualne doświadczenia mogą pomóc w budowaniu lepszej przyszłości dla wszystkich.”

Jest bardzo blisko rodziny.

Pardeep dużo mówił o swoim wychowaniu na Instagramie, mówiąc, że jego babcia pochodzi z Georgetown w Gujanie, a jej rodzina “została przeniesiona z Indii do Indii Zachodnich jako niewolnica i otrzymała 600 funtów brytyjskich na” rozpoczęcie nowego życia ” w obcym i nieznanym kraju.”Jego babcia w końcu przeniosła się do Brooklynu, gdzie Pardeep mówi, że został wychowany i” musiał walczyć z skrajnym ubóstwem, niskim poziomem edukacji w szkole publicznej, zastraszaniem i wspieraniem samotnej matki.”

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ma specyficzne cechy, których szuka.N A związek

Według osoby, której zadaniem jest napisanie wyczerpującego BIOSu uczestników ABC, ” Pardeep jest naprawdę wyjątkowym połówkiem, który chce znaleźć kogoś zorientowanego na rodzinę,czułego i któremu zależy na uczynieniu świata lepszym miejscem tak samo jak on. A jeśli od czasu do czasu może się z nim zabawiać, świetnie!”

Ta zawartość jest importowana z Instagram. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jest pierwszym Indianinem, który dostał różę na Na Wieczór panieński

Pardeep świętował ten moment na Instagramie po premierze serialu, pisząc ” oficjalnie pierwszy hindusko-Amerykański, który dostał różę na Wieczór Panieński.

Instagram

Inne Ważne Fakty?

Pardeep lubi spać w soboty, “kocha nowy rok, bo kocha nowe początki” (moje serce) i-co ważne – ” nie lubi siedzieć na ławkach w parku.”

Na razie jest to strefa wolna od spojlerów, ale jak się dowiemy jak daleko Pardeep dojedzie na Wieczór Panieński będziemy aktualizować ten artykuł (z ostrzeżeniem spoiler, nie bój się).

Mehera Bonner Mehera Bonner jest pisarzem wiadomości, który koncentruje się na celebrytach i królewskich.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać swoje adresy e-mail. Więcej informacji na ten temat i podobne treści można znaleźć na stronie piano.io

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts