9 miejsc na sprzedaż odzieży za gotówkę (bez wychodzenia z domu)

Niezależnie od tego, czy masz szafę pełną ubrań, po które nie sięgasz, czy ubrania, które już nie pasują, sprzedaż ubrań online to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy oraz dodatkowa przestrzeń w szafie.

W zależności od przedmiotu, który sprzedajesz, istnieją dziesiątki opcji miejsc do sprzedaży ubrań online. Od dżinsów po designerskie elementy, Po które już nie sięgasz, możesz odzyskać sporą część pieniędzy dzięki odpowiednim zasobom i strategii.

Chcesz zacząć wystawiać własną szafę? Podzieliliśmy najlepsze miejsce do odsprzedaży ubrań i akcesoriów online (z najmniejszym kłopotem i najwyższym zwrotem do portfela). 

 

Idealny dla: każdego, kto szuka szybkiego sposobu na sprzedaż ubrań, który nie ma nic przeciwko negocjowaniu cen przez kupujących.

Znany z tego, że jest jedną z najłatwiejszych aplikacji do odsprzedaży, możesz wystawić przedmiot w mniej niż 60 sekund i połączyć się ze społecznością zainteresowanych kupujących. Poshmark jest znacznie bardziej społecznościowy niż wiele innych platform sprzedaży, więc zainteresowane dziewczyny będą “śledzić” Twoją szafę i mieć oko na to, co publikujesz. Sprzedający muszą tylko dokonać minimalnego wysiłku wysyłki; kupujący płaci koszty wysyłki i Poshmark e-mailem Etykietę przedpłaconą!

Ta funkcja jest szczególnie cenna dla kupującego, który dowiedział się, że ma ten sam rozmiar i styl, co ty, ponieważ zachęci go do powrotu, aby zobaczyć, jakie nowe rzeczy możesz wymienić. Jedną z ciekawych funkcji aplikacji jest ich “eleganckie imprezy”, które są wirtualnymi imprezami zakupowymi z konkretnymi projektantami, którymi zainteresowani są kupujący.

 

Idealny do: Jeśli masz projektanta, którego już nie używasz.

Fashionphile jest znane jako jedno z najpopularniejszych miejsc do kupowania używanych projektantów, a sprzedaż elementów za ich pośrednictwem jest stosunkowo bezproblemowym procesem. 

Po zrobieniu zdjęć swojego dzieła możesz je przesłać i otrzymać wycenę za to, co za to zapłacą. Jedną z najlepszych części procesu jest to, że nie musi być kupiony przez kupującego, zanim sprzeda go za Ciebie; zapłacą ci natychmiast po otrzymaniu go, a następnie sami są odpowiedzialni za sprzedaż go na swojej stronie.

 

Źródło: Fast Company

Idealny do: sprzątania codziennej szafy 

ThredUp daje Ci w grze przesyłek w przystępnej cenie iz niewielkim kłopotem. Podczas gdy Firma zazwyczaj akceptuje mniej niż 40 procent tego, co jest do nich wysyłane, ich ścisłe wysiłki jakościowe pomagają zapewnić, że tylko najbardziej zbywalne produkty trafiają na witrynę. Ta opcja jest najbardziej podobna do tradycyjnej przesyłki i jest najlepiej używana, gdy masz dużą ilość przedmiotów w różnych punktach cenowych i poziomach jakości, które chcesz rozładować. ThredUp pozwala również na wypłatę wpływów ze sprzedaży w gotówce, na zakup nowych rzeczy na stronie lub przekazanie darowizny na ulubioną sprawę.

 

Idealny do: Jeśli masz wyjątkowy kawałek do sprzedania

Tradesy ma doskonałą gamę marek, zauważając, że” od Zara do Chanel”, twój przedmiot może sprzedawać. Aukcja na stronie jest bezpłatna, a gdy przedmiot się sprzeda, otrzymasz bezpłatny zestaw wysyłkowy, aby go zabrać do nowego domu. Jeśli zdecydujesz się zachować swoje zarobki na stronie i wykorzystać je dla tych nowych sunnies, które już eying, Tradesy pobiera mniej opłaty niż w przypadku wypłaty. Strona jest szczególnie świetna na wyroby ślubne, oferując wszystko, od sukienek po Tiffanświeczniki Y.

 

Idealny dla: kogoś, kto próbuje uruchomić swój mały biznes

Jeśli chcesz uruchomić swój mały biznes modowy, Asos Marketplace może być dla ciebie. Za pośrednictwem ich strony można ubiegać się o butik i miejsce na stronie. Obecnie jest domem dla ponad 8000 marek na całym świecie i daje Ci osobistego menedżera butiku, który pomoże ci poprowadzić Twój Butik do sukcesu.

 

Idealny dla: tradycjonalisty, który lubi zachować kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu sprzedaży w szafie

Ten klasyczny sklep internetowy nadal oferuje jeden z największych asortymentów produktów we wszystkich punktach cenowych i zdobywa duże punkty za łatwość użytkowania. Będziesz odpowiedzialny za drukowanie własnych etykiet i wysyłkę własnych sztuk, ale będziesz w pełni odpowiedzialny za proces sprzedaży.

 

Idealny dla: jean addict

Nowy preloved Madewell pozwala na wymianę dżinsów (niezależnie od tego, czy są Madewell, czy nie) za 20 $od nowej pary. Jeśli jesteś na bieżąco z trendami jean i chcesz wypróbować nowe pary i sylwetki, ta ekologiczna opcja jest dla ciebie.

 

Wskazówki dotyczące sprzedaży szafy

 

Oto kilka rzeczy do zapamiętania podczas konfigurowania ofert ubrań online:

  • Napisz dokładne opisy: napisz swoją listę produktów, zadając sobie pytanie: “Gdybym to czytał, czy byłbym podekscytowany, aby wnieść ten kawałek do mojej garderoby?”Robisz również Kupującemu przysługę, będąc tak uczciwym i przejrzystym, jak to możliwe, w sprawie zużycia. Jeśli masz wątpliwości, twoja ulubiona organizacja charytatywna z pewnością potrzebuje darowizny, jeśli przedmiot nie jest wystarczająco dobry, aby go odsprzedać.
  • Bądź kreatywny w pisaniu ups: najlepsze salesladies użyć trochę charakteru i rozmachu w swoich opisach. Kupujący opisał kolor jednej z moich toreb na sprzedaż jako “Lady Danger”, a nie ” Ruby Woo.”Te drobne zmiany w narracji produktu pokazują twój osobisty styl i sprawią, że kupujący będą wracać.
  • Cena sztuk do sprzedaży: ta część może być trudna, ale staraj się nie przywiązywać emocjonalnie do produktów, z którymi zdecydowałeś się rozstać. Wycena ich sprawiedliwie na rynku zapewni, że faktycznie przenosisz produkt z szafy. Zapewnia również, że jesteś efektywny w swoim czasie i nie spędzasz zbyt wiele czasu negocjując cenę, która być może powinna być niższa w pierwszej kolejności.
  • Rób świetne zdjęcia: używaj naturalnego światła, gdy tylko to możliwe, i pomyśl o stylizacji dzieła tak, jak w życiu. To nie tylko pomaga Kupującemu uzyskać jaśniejszy obraz tego, jak element pasuje do ich garderoby, ale może nawet pomóc w sprzedaży innych bezpłatnych elementów z szafy. Na przykład umieszczenie całego płaskiego wyglądu, który zawiera kilka różnych elementów z akcesoriami, może zachęcić dziewczynę do” wiązania ” stroju z szafy i dokonywania wielu zakupów.
  • Bądź elastyczny i utrzymuj doskonałą obsługę klienta: dbanie o swoich kupujących jest niezbędne, zwłaszcza gdy zbudowałeś stałych klientów. W takich przypadkach możesz rozważyć upuszczenie dodatkowego” darmowego ” akcesorium przy zakupie raz na jakiś czas lub pójście o krok dalej i dołączenie szybkiej notatki z podziękowaniami za zakup. Małe gesty, takie jak ten, mogą pomóc w budowaniu marki w czasie, jeśli jesteś zainteresowany rozbudową swojej strony szafy hustle.

 

Uwielbiam oszczędzać-oto jak zdobyć najlepsze znaleziska

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts