12 produktów Wellness, które pomogą Ci zachować zdrowie podczas intensywnego Sezonu Wakacyjnego

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Od teraz do Nowego Roku twój harmonogram będzie prawdopodobnie pełen świątecznych przyjęć, imprez roboczych, zakupów prezentów i spotkań rodzinnych. Dorzuć listę rzeczy do zrobienia i dodatkowy stres w pracy, a nic dziwnego, że większość z nas ma tendencję do braku motywacji, czasu i energii, aby nadążyć za naszymi procedurami treningowymi przez cały sezon wakacyjny. Nawet najbardziej oddani biegacze i największe szczury siłowni może walczyć, aby pozostać aktywnym z harmonogramów to zapakowane. Jednak tylko dlatego, że sezon świąteczny jest świąteczny i zajęty, nie oznacza, że musimy przestać traktować priorytetowo nasze ciała. W rzeczywistości musimy priorytetowo traktować nasze zdrowie nawet więcej kiedy czujemy, że nie mamy czasu. Przewiń do naszej listy zakupów produktów wellness, których potrzebujesz, aby pomóc ci pozostać aktywnym, nadać priorytet swojemu ciału i zachować zdrowie do stycznia.  

 

obé x bala

Bransoletki Ważone

Te ważone bransoletki będą twoją tajną bronią, aby pozostać w formie Przez Święta. Przywiązują się do nadgarstków lub kostek, aby ujędrnić całe ciało, są łatwe do wrzucenia w podręczniku do podróży i mogą być noszone podczas wszelkich ćwiczeń, takich jak chodzenie lub jogging, aby uzyskać dodatkowy impuls. A co najważniejsze, zobacz, jakie są słodkie!

PAPIER

Wellness Journal

Kiedy jesteśmy zajęci planami wakacyjnymi, czasami bardziej chodzi o to, aby być świadomym naszego harmonogramu, aby zmieścić się w jakimś ćwiczeniu. Ten dziennik codzienny pomoże Ci ustawić intencje i zorganizować swój harmonogram w oparciu o cele zdrowotne i opiekę nad sobą, więc znajdziesz czas, aby dopasować się do ruchu, w którym możesz i być pociągnięty do odpowiedzialności, aby faktycznie postępować.

NordicTrack

Pistolet Do Odzyskiwania Perkusji

W dni, w których jesteś zbyt zmęczony, obolały lub zajęty, aby pracować nad mięśniami, daj trochę TLC do ciała za pomocą głębokiego masażu tkanek. To genialne urządzenie rozbija kwas mlekowy, aby pomóc w bólach mięśni i poprawić regenerację mięśni, ponieważ kiedy ledwo mamy czas na ćwiczenia, nie mamy czasu na ból przez kilka dni.

Bee ‘ s Wrap

Folia Spożywcza

Kiedy priorytetowo traktujemy otrzymywanie pożywnych pokarmów, łatwiej jest priorytetowo traktować aktywność, ale pamiętaj, że zdrowie jest zawsze holistyczne! Ponieważ poświęcenie czasu na przygotowanie posiłków, gotowanie i zakupy w zdrowszej żywności jest trudniejsze, gdy jesteśmy zajęci, niezbędne jest posiadanie zrównoważonych, łatwych narzędzi, które ułatwiają przygotowywanie. Ta ekologiczna alternatywa dla folii z tworzywa sztucznego lub folii aluminiowej pomoże Ci przygotować zdrową żywność z wyprzedzeniem do przechowywania przez cały tydzień (w tym resztki z indyka!).

Cubii

Pod Biurkiem Maszyna Eliptyczna

Dzięki temu eliptycznemu kształtowi, który mieści się pod biurkiem, aby uzyskać dodatkowy ruch (bez konieczności wstawania z fotela), twój harmonogram jest wypełniony od chwili, gdy skończysz pracę, dopasujesz się do ruchu podczas spotkań Zoom i sprawdzasz zadania w pracy.

Amazonka

Tygodniowy Organizator Pigułek

Z wizyty rodziny w całym kraju (lub na świecie), istnieje wiele podróży przez sezon. Te sprytne i słodkie tygodniowe organizatorzy pigułki spakować wszystkie probiotyki i witaminy, które pomogą Ci poczuć się pobudzony i zdrowy. Nadążanie za wszystkimi nawykami, które sprawiają, że czujesz się najlepiej pomóż też priorytetyzować ćwiczenia.

Amazonka

Time Marker Butelka Na Wodę

Kiedy pijemy miętowe Mocha i ajerkoniak przez cały dzień, łatwo zapomnieć o wystarczającej ilości wody. Ta butelka ze znacznikami czasu pomoże Ci śledzić spożycie wody, a także będzie odpowiedzialny za picie więcej. Organizm potrzebuje optymalnego nawilżenia, aby utrzymać energię i zdrowe mięśnie, aby nadążyć za ćwiczeniami. Ta butelka wody pomoże Ci się tam dostać.

Cotify

Lampa Do Terapii Światłem

Kiedy pogoda jest zimna i pochmurna każdego dnia, łatwo jest stracić motywację i energię, aby wstać z łóżka, a tym bardziej wykonać pełny trening. Powód? Brak słońca może sprawić, że poczujemy się wyczerpani. Ta lampa do terapii światłem jest kolejną najlepszą rzeczą do rzeczywistego światła słonecznego, aby zwiększyć energię, poziom witaminy D i sen. Nie pozwól, aby pogoda zmniejszyła twoją energię—nadal możesz mieć motywację do miażdżenia treningów aż do wiosny.

W & P

Przenośna Miska Na Lunch

Po dniu pełnym ciasteczek, farszu i resztek świątecznych, a nie po dniu pełnym jedzenia świeżych, całych potraw, które sprawiają, że ciało czuje się dobrze. Te przenośne Miski na lunch pakują lub przechowują żywność, więc nigdy nie musisz pomijać warzyw w podróży. Przynieś pieczone warzywa do biura, zamiast na wynos na lunch lub przynieś domowy posiłek podczas podróży, zamiast decydować się na fast foody. Twoje ciało podziękuje Ci później.

Dobra Łatka

B12 Awake Patches

Dzięki długim dniom podróży, kacom po wakacyjnych przyjęciach i napiętemu harmonogramowi, bez problemu brakuje nam energii do poruszania ciałem. Podczas gdy zawsze powinieneś priorytetowo traktować odpoczynek, gdy ciało go potrzebuje, jeśli masz do czynienia z bardziej brakiem motywacji niż zmęczeniem, wypróbuj te plastry, aby pomóc przywrócić organizmowi więcej energii. Używaj ich, gdy podróżujesz, masz dodatkowy zajęty dzień lub po prostu potrzebujesz zastrzyku. Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem przed dodaniem nowego suplementu do rutyny (nawet jeśli jest to zewnętrzny plaster).

Amazonka

Budzik Sunrise

Szczególnie dla początkujących, którzy lubią dopasować się do treningu z samego rana (lub mogą mieć czas tylko na trening, jeśli jest to pierwsza rzecz rano), ta pora roku jest szczególnie trudna, ponieważ słońce wschodzi później, więc jest dość ciemno i ponuro rano. Ten budzik będzie naśladować wschód słońca, aby zapewnić Ci optymalną energię, gdy się obudzisz, aby uzyskać ten trening.

Amazonka

Wałek Piankowy

Aktywność to nie tylko intensywne ćwiczenia cardio czy spocone sesje na siłowni. Pozostając aktywnym oznacza dbanie o swoje ciało, kiedy tylko możesz, i robi trochę pianki toczenia przed snem jest najprostszym sposobem, aby dać swoje ciało trochę TLC i pomóc w zdrowiu mięśni. Dodatkowo, ten jest łatwy do podróżowania w celu samodzielnej opieki w podróży.

 

Kluczową Rzeczą Brakuje Z Rutynowego Treningu

 

Ten post zawiera sponsorowaną wzmiankę o obé, ale wszystkie opinie w nim są opiniami redakcji Everygirl.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts