10 sztuczek piękności, aby dobrze wyglądać na zdjęciach

Lata temu, ciśnienie nie było tak intensywne, aby być fotogeniczne. Facebook Instagram: zdjęcie jest obecnie robione i zanim zdasz sobie z tego sprawę, jest udostępniane na Facebooku, Snapchacie, Instagramie i Twitterze w ciągu kilku sekund. Dobrze wyglądać nigdy nie było tak ważne. Ale jak upewnić się, że dobrze wyglądasz na zdjęciach? Jeśli próbowałeś wymyślić, jak złamać ten kod, nie stresuj się, mamy Cię.

Aby pomóc ci uniknąć naciśnięcia przycisku untag, udostępniamy 10 sztuczek kosmetycznych, które pomogą Ci wyglądać i czuć się lepiej na zdjęciach, czy to na rodzinnym ślubie, na wakacjach, na nocnym mieście, czy przy każdej innej okazji, przy której pstrykasz zdjęcie.

 

1. Zawsze wykonuj test błysku

Ponieważ Fotografia flash podkreśla wszelkie problemy związane z pięknem, takie jak podkład, który jest zbyt lekki lub zbyt duży rumieniec, zawsze dobrym pomysłem jest zrobienie zdjęcia za pomocą lampy błyskowej przed wyjściem na imprezę. Dzięki temu będziesz mógł wprowadzić poprawki makijażu, zanim będzie za późno.

 

Źródło: Jules Kennedy dla Everygirl

 

2. Przypudruj nos

“Przepraszam, przypudruję nos!”To może brzmieć jak starożytne powiedzenie, które można usłyszeć w starych filmach, ale te panie były na coś. Nawet jeśli nie masz tłustej skóry, lekko nałóż przezroczysty puder na strefę t, obszar czoła tuż nad brwiami i wzdłuż mostu nosa. Błyszcząca twarz w prawdziwym życiu może czasami wyglądać tłusto na zdjęciach, więc ta sztuczka zapobiegnie jej bez matowego wyglądu. 

 

3. Nie zapomnij dużo tuszu do rzęs

Noszenie dużej ilości tuszu do rzęs-a nawet sztucznych rzęs-otworzy oczy i zwróci na nie uwagę na zdjęciach. Ponieważ Fotografia zmywa funkcje, zawsze miło jest je jak najlepiej podkreślić. Naturalne rzęsy dadzą ładny wpływ na własne rzęsy, nie wyglądając sztucznie w prawdziwym życiu. I nie zapomnij o budowalnym, dramatycznym tuszu do rzęs.

4. Zmniejsz zaczerwienienia

Jeśli masz skazę, spróbuj nałożyć na nią kilka kropli Visine za pomocą Q-tip. Przed nałożeniem makijażu warto również nałożyć kilka kropli na oczy, aby wyglądały bielsze i jaśniejsze. Możesz również użyć zielonego korektora pod podkładem, aby powstrzymać zaczerwienienie. 

5. Selfie są o kąt

Podczas robienia selfie podaj aparat osobie o najdłuższych ramionach. Przytrzymaj kamerę i skieruj ją w dół pod niewielkim kątem. Ponadto, nie chcesz być tym, który stoi najbliżej aparatu, lub będziesz wyglądać nieproporcjonalnie większy. 

 

Źródło: Felicja Lasala dla Everygirl

 

6. Unikaj SPF

Prawdopodobnie już nigdy nie zobaczysz tych słów razem, ale jeśli nie planujesz przebywać na zewnątrz lub w pobliżu okien, możesz pominąć Krem przeciwsłoneczny, zwłaszcza w podkładach i pudrach. SPF może stworzyć wyraźny biały odlew w fotografii flash, nawet jeśli jest to tylko trochę w fundamencie. Wybierz formułę bez SPF, taką jak ta, którą kochamy: 

7. Spraw, aby twoje zęby wyglądały bielsze

Pamiętasz tę teorię koloru, której nauczyłeś się na zajęciach plastycznych? Przydaje się tutaj. Noszenie niebieskiej szminki, zwłaszcza czerwonej, da iluzję bielszych zębów, sprawiając, że twój uśmiech będzie wyróżniać się na wszystkich zdjęciach. A jeśli chcesz prawdziwy rozjaśniacz zębów, przysięgamy Na Pióro Do Wybielania Zębów Arc. 

8. Wypełnij brwi

Twoje brwi oprawiają twoją twarz, więc posiadanie dobrze zdefiniowanego brwi może zrobić różnicę-szczególniey na zdjęciach. Ponieważ fotografia może rozjaśnić nasze funkcje, poświęć dodatkowy czas na kształtowanie i wypełnianie brwi. 

Źródło: Iron & Honey dla Everygirl

 

9. Dodaj zakreślacz

Nawet jeśli nie chcesz wyglądać lśniąco, wyglądając promiennie i sunkissed na zdjęciach sprawi, że całkowicie się wyróżnisz. Unikaj formuł z dużą ilością masywnego brokatu; zamiast tego wybierz produkty, które dodają skórze promiennego połysku, dzięki czemu wyglądasz jakbyś świeciła od wewnątrz.

10. Wyprostuj usta

Ponieważ imprezy obejmują czatowanie, popijanie i jedzenie, ta słaba szminka nie będzie miała szans na własną rękę. Aby ustawić dobrą bazę, najpierw spróbuj liner. Dzięki temu twoja szminka nie będzie się wtapiać przez całą imprezę. Następnie upewnij się, że produkty do ust są pod ręką, aby ponownie zastosować je w nocy. 

8 sztuczek, aby wyglądać lepiej na zdjęciach, według modelu

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts